Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a teszt?

Mennyire megbízható a teszt?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a gyógyszer szedését, azóta nem jött meg (július óta), azt mondják, hogy ilyenkor fél évet is késhet..

Persze, nem vártam ki,elmentem dokihoz,aki azt mondta,hogy teszteljek, és menjek vissza, nézzük meg az eredményt..

Gyorsan vettem egy tesztet, amin az ellenőrző csík nem mutatott ki semmit, csupán egy vízszintes csíkot (negatív) utánaolvastam, lehet a sok vizelettől, vagy hogy nem tartottam ott 5mp-ig..

Így vettem egy másikat, ami negatívot jelzett, visszamentem a dokihoz,írt fel hormongyógyszert..

Nem dobtam ki az első tesztem, rá kb másfél órára megnéztem megint, akkor az ellenőrzőn is lett egy csík, és a terhességet mutatta.. azt mondják,hogy 5perc után már nem szabad nézni a tesztet, mert akkor "hamis" választ ad.. másfél óráig nem is jelezte, utána jelezte ki, addig a táskám alján lapult..:) ez lehet a hőmérséklet hatására, és ,hogy nem is vízszintes helyzetben volt?

Akkor most mivan? Szedem a doki által felírt gyógyszert, de melyik tesztnek kell hinnem? vagy a másfél órás csúszások már nem számítanak?


2012. szept. 27. 18:46
 1/8 TOMAtm válasza:
a teszt 99,9% os ha a REGGELI ELSŐ vizeleteddel nézed és betartod a leírásban szereplő dolgokat.a terhesség miatt választ ki a szervezeted HCG-t,ezt mutatja ki.
2012. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Védekeztek vagy nem?

Mikor volt az utolsó olyan aktus, amiből gyerek lehetne?

2012. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja voltam együtt a párommal, közvetlen mensi után, nem védekeztünk, mert a gyógyszert pont azért hagytam abba, mert összevesztünk, ez olyas "békülő szex" volt, de persze jóval kivette, mielőtt elment...
2012. szept. 27. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért békülős szex esetén se ártana védekezni, ha nem akarsz gyereket...

Mindenesetre ha 2 hónapja voltatok együtt, akkor ha terhes lennél, akkor azonnal kijött volna a nagyon erős tesztcsík.

Nem vagy terhes, ez a tabi utóhatása.

2012. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze,tudom, és nagyon megbántam,hogy abbahagytam a gyógyszert, nem számoltam azzal,hogy milyen mellékhatásai lehetnek.. :(

Most, ha ezt a hormongyógyszert beveszem, utána elkezdem a fogamzásgátlót..

De nagyon bánom az egészet..

Ha baba lesz, akkor felneveljük, csak jó lenne időben tudni, hogy mi,és hogy..

Kb egy hónapja teszteltem, az negatív, akkor a mai első először hibás , utána (pozitív), majd megint negatív teszt..

2012. szept. 27. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy normális, már bocs.

Nem az okozza a mellékhatást, hogy abbahagytad, hanem az, hogy egyáltalán elkezdted!!!

Szerinted mennyire normális, hogy július óta nem jött meg? Semennyire.

Szerinted ha szeded még x évig, akkor utána mégis mi lesz?

Elárulom: ugyanez.

Szerinted majd ha gyereket akarsz, mégis hogy fogjátok összehozni, ha peteérésed sincs?

Ha van egy csöpp eszed, nem szedsz többet fogamzásgátló tablettát, mert lehet, hogy végérvényesen búcsút mondhatsz a spontán peteérésednek.

2012. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász írta fel ezt a gyógyszert, ő mondta,hogy ezt most 10napig szednem kell ..
2012. szept. 27. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlóról beszélek, nem arról, amit az orvos felírt.
2012. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!