Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónap elteltével milyen...

Egy hónap elteltével milyen tünetei vannak a terhességnek? Légyszives aki teheti az segítene nekem azzal, hogy válaszolna?

Figyelt kérdés
Egy hónapja lefeküdtem a barátommal, akkor vesztettem el. 3 nappal később megjött és rendesen meg volt.( Tudom hogy terhesség esetén nem jönne meg de ez kevés idő telt el utána)

2012. szept. 27. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy hónappal ezelőtti aktusból, ha terhesség lenne, akkor egy párszáz forintos terhességi teszt kimutatja (kapható gyógszertárban, drogériákban).


Védekezz, ha nem akarsz teherbeesni!!!

2012. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Téves az információd, terhesség alatt is megjöhet. Egyébiránt a terhességi teszt valóban jó ötlet, drogériákban kapható.
2012. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van akinek terhesség alatt is megjöhet. Vegyél egy terhességi tesztet egyszerűbb...
2012. szept. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Akkor én próbálok neked segíteni de ahány nő annyi féle korai terhes tünet. Van akinél semmi nincs de van akinél nagyon sok van és megviseli.

A legjellemzőbb a menstruáció kimaradása. De van olyan akink meg jön de a hiedelmekkel ellentétben ez nem az a ciklusos vérzés. Olyankor megváltozik a vérzés ideje minőség és mennyisége is. Aki ismeri a szervezetét ezt felismeri.

Hányinger, hányás, émelygés. Hangulat ingadozás, fáradékonyság, megnövekedett alvás mennyiség. Mellfeszülés érzékenység. Falási roham és bizonyos ételek megkívánása illetve undorodása. Szagokra való érzékenység.


Szerintem tesztelj ha már megkellet volna jönnie ha nem akkor várd meg a mensid várható időpontját és csak akkor tesztelj. Ha nem szeretnél babát akkor tessék védekezni.

Mert az abortusz nem gyerek játék.

2012. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy teszteltél-e, és az eredményt is:)
2012. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindig késni szokott pár napot. Van, hogy akár egy hetet is tehát ez nálam normális, amikor utána megjött ugyan úgy 5 napig volt mint mindig és ugyan annyi.
2012. szept. 30. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor a leghosszabb ciklusodat vedd alapúl. Akkor valószínűleg az lesz a nem várt napja és utána teszteljél. Mikor kellett volna megjönnie?
2012. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban 27-én kezdődött és mivel késik átcsúszhat...Máskor is volt már ilyen.
2012. okt. 1. 15:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 3 nappal mensi előtt voltatok együtt, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. Persze előfordulhat, de nem hiszem, hogy terhes lennél. Miért nem veszel egy tesztet?
2012. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vettem, hétfőn megcsinálom addigra már nem lesz meg, mert azóta megjött,bár nem hiszem hogy terhes vagyok.
2012. okt. 5. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!