Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisi vetélésem után,...

Ketim kérdése:

Áprilisi vetélésem után, küretem volt.3 hónap szünet után újra próbálkozhatunk, de nem akar összejönni. Hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie, most se nagyobb mellfeszülést se egyebet nem tapasztalok, viszont a tamponon kevés barna valamit tapasztaltam. Szerintetek?
2012. szept. 23. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez még csak a 2. hónapotok. Nem kell elkeseredni! Ugyanígy jártunk, nekünk a 3. próbálkozós hónapban jött össze.
2012. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így van! ez még csak a 2. hónapotok volt! fel a fejjel,nekünk is a 3. hónapban jött össze és még mi tartozunk a szerencsések közé! sajnos ez nem jön kívánság szerint... :( sok sikert! :)
2012. szept. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

ugyanez a szitu,missed áprilisban.

Nekem megjött vasárnap,sajnos.


M.

2012. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.Nincs változás.

Igyekszem nem elkeseredni, csak nehéz mert lassan körülöttem mindenki babás.


Mindenkinek sok sikert, boldog várakozást.

2012. szept. 24. 18:44
 6/7 Grófházy ***** válasza:

missed ab 2010 október

és végre a kislányom megszületett 2012 március-ban

és lombikbaba lett,mert 2 évig nem történt semmi,és minden eredményünk rendben volt.

Diagnózis:Ismeretlen eredtű meddőség

2012. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia. érdekelne, hogy összejött-e a babaprojekt. Írd meg légyszíves.
2013. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!