Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik missed ab műtét után...

Harmadik missed ab műtét után baj ez? Vagy mindig más?

Figyelt kérdés
3 év alatt ez volt a harmadik missed ab.-om. Múlt pénteken volt a műtét, 12. terhességi hétben voltam, a baba elhalt. Azt mondta az orvosom, hogy félig "felköltözött" és mivel nem szültem így lamináriát helyeztek fel. Ez az előírt három óra helyett 5 és fél órát volt fennt (érkezett 4 császáros mentővel, így ők élveztek elsőbbséget).Este fél 7 körül volt a műtét, a doki szerint minden rendben ment. Ma este lesz, hogy eltelik 7 nap. A negyedik nap estéjére mindig van egy kis vérzés, nem darabos és nem fáj semmim, és lázam sincs. Amikor reggel felkelek akkor is van egy kicsi de egész nap semmi. Kaptam antibiotikumot is a fertőzések elkerülésére. De ez engem akkor is aggaszt, mert az előző kettőnél semmilyen vérzésem nem volt, igaz az elsővel 7 hetesen, a másodikkal 10 hetesen volt a műtét. Mondjuk most lelkileg is a nagyon a padlóra kerültem. Vagy esetleg túl sokáig volt fent a tágító? Egyszerűen nem tudom mi lehet velem.
2012. szept. 28. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom ami veled történt. Nekem még nem volt műtétem, de a jövőhéten sajnos lehet, hogy sort kell rá keríteni:((((

Szerintem emiatt ne aggódj, mert mindig nem lehetnek ugyanazok a tünetek, és hát igen ugye az eddigi magzatok kisebbek is voltak, mint a mostani. Egyébként a bnőm is ebbe a helyzetbe van, neki két műtéte volt eddig és rengeteg vetélése.

Minden jót neked, az orvosod biztos tudta a dolgát, ebből nem lehet baj.

2012. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én hülyeségem vagy kíváncsiságom, de csináltam egy tesztet és sajnos pozitív lett. Teljesen kész vagyok!!!!!!! Lehet hogy korán csináltam és még nem ürültek ki a hormonok? Kaptam CHORAGON (HCG) injekciót a 8. héttől, hogy megmaradjon. Lehet, hogy ez okozza mindezt? Nagyon kétségbe vagyok esve. Még egy műtétet nem élek túl...
2012. szept. 28. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, átérzem a fájdalmadat én is átestem missed ab-on bár én csak egyszer, remélem többször nem!A Hcg-re, azaz a pozi tesztre annyit tudok mondani, hogy nekem a babám a betöltött 8. hét napján volt a műtét és a műtét után 5!!! héttel még halvány pozitívak voltak a tesztek.Rohantam is vissza az orvoshoz, hogy bennem maradt meg mindenféle marhaságra, újabb babára gondoltam, de azóta már nem halvány, sőt már nem is látszik a teszten.Én is meg voltam lepődve, hogy másnak tök hamar kiürül, akkor az én 8 hetesemnek meg több mint egy hónap kel, de látod...
2012. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is három volt,sajnos(5 éven belül,az utolsó kettő az elmúlt egy évben)és mindegyiknél volt vérzésem majdnem két hétig.

2012. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy veletek is megtörtént mindez :-(.

Kedves utolsó! Nálad kiderült, hogy miért történtek a vetélések?

2012. szept. 28. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nem derült ki semmi,mondjuk,egyelőre nem is csináltattuk meg az összes vizsgálatot.

Nekem már vannak gyerekeim (páromnak nincsenek),most úgy vagyunk vele,hogy pihentetjük a témát,mármint nagyon görcsösen nem próbálkozunk.


Egy biztos: muszáj megnyugodni,és úgy belevágni az újabb babavállalásba,mert én őszintén hiszem,hogy az ember a saját félelmeivel is tud bajt generálni.(csak "érdekességképpen": idén április 16-án volt a 3. missed,napra pontosan akkor,amikor az előző babával ki lettem volna írva.A tágítótól szabályosan szülési fájdalmaim voltak,elfolyt a vizem,ha ezt nekem mesélik,nem is hittem volna el!)

M.

(4-es)

2012. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!