Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csináltak valakinek császárral...

Csináltak valakinek császárral együtt petevezeték elkötést? Nekem a harmadik császár lesz, szeretném, ha együtt meglenne a két műtét. Leírnátok, meddig tartott, és mivel járt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A nővéremnek elkötötték 5.baba után.

csak azért,mert már az utolsó lánya 4570nel született,természetesen császárral.

2010. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én múltkor kérdeztem a dokit,hogy ha lesz harmadik akkor kérhetem e az elkötésemet és azt mondta nem.csak akkor engedélyezik ha valamit fel tudok mellette hozni valami jó érvet.ezt nem értem most lehet vagy nem.
2010. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is erre készülök.Sajnos választ nem tudok. Nálunk még apa aláírása is kell.
2010. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is 3.császira készülök és már 12.héten kiadták a kérelmet,3hónap a gondolkodási idő akkor kell vissza vinni a papírt és ugy mondták nekem hogy szülés előtt majd valamikor még megkapom a véglegest.Valószínű mikor már nst-re kell menni..Én nem kértem,felajánlották ezt a lehetőséget mivel 3.baba és mindegyik császárral született/tik!(ja ez eger)
2010. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én SLE vagyok autoimmun beteg,és kértem meg is csinálják.Indokolni kell az biztos,és 60 ezer lenne ha nem lennék beteg.Most fognak lekötni csütörtökön,mert akkor születik a fiam meg.
2010. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Februárban volt a 3. császárom, és le is kötöttek egyben, szerintem nem sokkal tartott tovább a műtét , bár végigbeszélgettük az egészet, úgyhogy nem is érzékeltem nagyon az időt.

Amúgy nem jár semmivel, nincs plusz heg,és nem fájt jobban a műtét után.


Ninuminu

2010. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, papírt nekem közvetlenül a műtét előtt kellett aláírni, de a dokival már jó előre megbeszéltük.

Apa aláírása nem kellett nekünk.


Ninuminu

2010. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
NEKEM OKTÓBERBEN CSINÁLTÁK 4.-DIK GYEREK UTÁN CSÁSZÁRRAL EGYÜTT.NEM KELLETT SEMMIT FIZETNI CSAK EGY PAPIRT KELLETT ALÁIRNOM.
2010. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14:49! Kérdezz meg egy másik dokit is szerintem mert én tavaly szültem és akkor azt mondták a kórházban hogy 18 év felett mindenkit elkötnek kérésre ha van gyereke ha nincs, semmilyen indok nem kell hozzá. Sokan el is köttették magukat, én is el akartam mert egyébként is császároztak, de a párom nem ment bele.
2010. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az lemaradt, hogy ha császár közben kötnek el az ingyenes, ha csak úgy akkor azért fizetni kell, de azt nem mondták mennyit.
2010. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!