Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki görbeszakértő megnézné a...

Aki görbeszakértő megnézné a görbémet? (:

Figyelt kérdés

Meg egy olyan kérdésem lenne, hogy mit jelent, ha ovu után kb. 2-3 nappal véreztem egy kicsit. Rendes piros vér volt, nem alvadt. Aztán átment barnázásba. Tudom, hogy nem beágyazódás, de mitől lehet? Előre is köszi!


[link]


2012. szept. 28. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez az egy alkalom volt, hogy együtt voltatok a hónapban? Szerintem meg a barnázás pont hogy a beágyazódás jele!

Drukkolok!

Mióta próbálkoztok?

2012. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak ez az egy volt. 2-3 naponta, amikor lehetett együtt voltunk. Azért gondolom, hogy nem beágyazódás, mert azt mondják,hogy 2-3 nappal ovu után még nem lehet az. Tavaly május óta próbálkozunk. Köszi a választ és a drukkot is! :)
2012. szept. 28. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Már majdnem másfél éve nem jön a baba? Voltatok orvosnál?
2012. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam a második hormon laboros vérvételen. 2 hét múlva lesz eredményem. Csak most kezdtem az orvoshoz járkálást, de azért remélem, hogy segítség nélkül is jönni fog majd a baba. :)
2012. szept. 28. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy így legyen, sok sikert és sok boldogságot!
2012. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit magas az alaphő, a pajzsmirigyed nézték már?

Egyébként szép görbe.

Beágyazódáshoz korai volt a vérzés, ovus vérzéshez meg kicsit késői. Ha nem fordul elő rendszeresen, sztem nem érdemel figyelmet.

2012. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem atom biztosan pontos a ciklusod akár beágyazódásos vérzés is lehetett, hiszen akkor nem biztos, hogy akkor volt ovud amikor a rendszer bejelölte.


Szurkolok és írd ám meg, hogy mi lett az eredmény. :D :D

2012. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül! Köszi a válaszokat! :)
2012. szept. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!