Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Helyreállt már a hormonháztart...

Helyreállt már a hormonháztartásom? Lombikhoz volt stimulációm júniusban, most jött meg az első mensesem magától. Akkor most már helyreállt minden? A peteérés is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
ha a 2. is rendesen megjön akkor igen!!!!!!Engem clostikkal tömtek, utánna sem volt pém. de egyszer csak lett hála a jóistennek,mert meghalgatott engem,kezelés nélkül jött helyre aztán mentem dokihoz aki mondta hogy rendesen van peteérésem:)És az benne a fura hogy előtte 1 évig kaptam clotikat és csak akkor volt pém de miután abbahagytam nem. mostmeg 29 napos a ciklusom percre pontosan.
2009. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!