Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5hetesen hasi UH-n semmi...

4-5hetesen hasi UH-n semmi jelét nem láttuk a babának de a mensim kimaradt és több pozitiv tesztem is van, ugye van baba csak nem látszott még?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem látszódott még semmi. Rá egy hétre már petezsák volt. Most vagyok 8 hetes, jövő héten lesz uh, remélem akkor már szívhang is lesz:)


Egyet nem értek! Mért nem hüvelyi uh-t csinált az orvosod?

2012. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs :( lehet nincs olyan gépe vagy nem tudom de mikor azt mondta hogy nincs terhesség összeroppantam,mondtam hoy nincs menstruáciom meg több napja pozitivat tesztelek,azt mondta akkor lehet még korai vagy nincs
2012. szept. 28. 23:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Megvastagodott nyálkahártyát sem látott?
2012. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

4-5 hetes terhesen még hüvelyi uh-val sem látni semmit, nehogy hasival...

A dokid adja vissza a diplomáját, ha az utolsó menzeszed tudatában hasi uh-t csinált, és azt mondta, hogy "nincs terhesség".

2012. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én orvosom ilyenkor azt mondta " Egyenlőre terhességet nem lát" lehet hogy orvost kellene váltanod?

38 hkm

2012. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hétig hüvelyi uh volt. Azzal biztosabban lehet látni, mint hasival.
2012. szept. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ha két hét mulva visszamegyek és ugyancsak has Uh t csinál,akkor már fogja látni?
2012. szept. 29. 07:47
 8/11 anonim ***** válasza:
De teli hólyaggal menj, szerintem 6-7 hetesen már lehet látni hasival is!
2012. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem nem lehet látni. Hasi ultrahanggal csak 12 hetes kor után lehet látni a babát.

Kérd meg az orvosodat, hogy hüvelyi ultrahangon nézzen meg vagy utaljon olyan helyre ahol ezt megtudják tenni. Ha nem akarja akkor válts orvost.

2012. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a dokiknak vannak bizonyos "jogosítványaik" ultrahangra, nem mind tud mindent. Én egyszer kifogtam egy olyan nőgyógyászt, aki SOHA nem csinált ultrahangot - pedig nagyon kellett volna az adott esetben - és kőkorszaki eszközökkel akart diagnosztizálni (beszélgetéssel, tapogatással meg mondta, hogy csináljak terhestesztet!!!!!). Sajnos akkor nagyon rá voltam szorulva bizonyos okok miatt, de utólag súlyos következményekkel járt, hogy nem vizsgált meg rendesen.

Szóval én CSAK OLYAN dokihoz mennék, aki megfelelő felszereléssel és ultrahangos rutinnal rendelkezik!

2012. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!