Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes korotokban kezdett...

Hány hetes korotokban kezdett gömbölyödni a pocakotok? Vagy egy kicsit mikor kezdődött látszódni?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok és semmi változást nem látni a pocakomon. egy hete voltam dokinál, áll. minden rendben van és szerinte nem kell izgulnom emiatt. de engem csak zavar egy kicsit.

2012. szept. 27. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen. Van egy barátnőm aki 2. gyerekét szülte nem rég. Első gyerekre nem emlékszem mikor látszódott de az is későn, viszont a második gyereknél is alig észre vehető volt az, hogy terhes... /=szülés előtt 2 héttel kb. úgy nézett ki mint egy 5-6 hónapos tehres/
2012. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez miatt ne aggódj,mert lassan elkezd növekedni a pocid neked is!Ez megint mindenkinél máshogy van!

Boldog babavárást!


19hkm

2012. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 25. héten kezdett látszódni. 56 kg 172 cm voltam.
2012. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen az idegeneknek is feltűnt.
2012. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez normális,hiszen a méh még éppenhogy kibújt a szeméremcsont mögül. Ha már látszott volna,az is csak puffadás!
2012. szept. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 hetesen ez már a terhesség kategóriába tartozik. Remélem, hamarosan én is oda írhatok! :)
2012. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Ez mindenkinél máshogy van. Én a barátnőmmel napra pontosan ugyanannyi idős terhesek vagyunk, nekem a 12. héten már átadták a helyet a buszon, neki még csak most kezdett el látszódni 2-3 hete. 26 hetesek
2012. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17-18 hetesen. Már aki tudta, hogy előtte semmi hasam nem volt. Most vagyok 23 hetes, de aki nem ismer, nem biztos, hogy tudná, hogy terhes vagyok, csak azt hinné, van a hasamon egy kis felesleg.
2012. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!