Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bp kaáliba jelentkeztünk...

Bp kaáliba jelentkeztünk lombikra de fél évet kell várnunk mire lehet beültetés? Ha megvannak az eddigi eredmények és fagyasztva is van sperma a krioban, max engem kell még kivizsgálni elvileg nincs bajom

Figyelt kérdés
át mehetünk máshova ahol elöbb kezdik a lombikot ez mitől függ hogy egyik helyen fél év másik helyen 2-3 honap?tb re csináltatnánk

2012. szept. 28. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
AZ intézetek kapnak egy kvótát, hogy havonta mennyit csinálhatnak, a magán intézetek mint a Kaáli kevesebbet kapnak. Pécsett az egyetemen pl egyáltalán nincs várólista.
2012. szept. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és pesten van olyan intézmény ahol nem kell fél évet várni?
2012. szept. 29. 07:40
 3/20 anonim ***** válasza:
A fizetős maánklinikákon nem kell, a BMC-t nem tudom, mert oda nem mentem sokan lebeszéltek róla, a Forgáchról meg a Dévairól meg a dokijaim, így azokat nem tudom.
2012. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem akarsz annyi ideig várni és nyitott vagy a természetes megoldásokra, akkor esetleg fél éven belül már terhes is lehetsz, ha nem szervi a probléma. Nagyon sok esetben a szervezet méregtelenítésével, megfelelő vitaminpótlásával megoldódik a probléma.Sok jó tapasztalat van olyan esetekben is, amikor a Kaáliban a többszöri próbálkozás sem járt eredménnyel. Ha szeretnéd, akkor szívesen küldök pár tapasztalatot, ha adsz egy email címet. Itt sajna nem megy át.Szerintem mindenképpen megéri tájékozódni.
2012. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
kedves utolsó ne hirtesd az igét. A párjának azoospemriája van ezzel csak lombikozni lehet.
2012. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.5-ösnek igaza van.
2012. szept. 29. 21:22
 7/20 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!Nálatok azoospermia van?Mitől?
2012. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

igen

azt nem tudjuk h mitől.sejtésünk van..párom kiskorában tbc-s volt több hétig korházban elkülönitve injekciozva...mi erre gondolunk.de nem vizsgáltákh mitől nincs

2012. okt. 3. 07:17
 9/20 anonim ***** válasza:
És ha nem baj hadd kérdezzem meg,hogy a műtét után a párod,h viselte a műtétet?Nálunk jövőhéten lesz de semmit nem tudunk.És hány lombikot lehet csinálni a lefagyasztott katonákból?Mi a forgácsba járunk.
2012. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A műtét ( ha nem cseszik el, mint a párom elsőjét) akkor igen kellemetlen, de kibírható. Utána 1 hét lábadozás kell otthon, nem nagyon tud majd ülni és 6 hétig nem szabad szexelni.

Az, hogy háyn lombikra elég az attól függ mennyi mentát vesznek ki és mennyi sperma van benne. Mi 5 lombikot csináltunk egy biopszia eredményéből. Minta még mindig van, de azok már a rossz oldalról így most újra műtik.

2012. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!