Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztetek már egy héttel a...

Éreztetek már egy héttel a nemvárt előtt valamilyen tünetet, ami a terhesség miatt volt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lakásfelújítás volt,kicsit túlhajtottam magam és estére fájt a derekam és a hasam.Azt hittem 1 héttel hamarabb fog megjönni.A nemvárt előtti nap hányingerem volt és este+másnap reggel lett is poz. teszt.
2009. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mellfeszülésből már lehett sejteni. Menstruáció előt is volt mellfeszülésem, de amikor tehres lettem az sokkal erőteljesebb volt, és oldalt is fájt. Ez pont egy héttel a nemvárt előtt kezdődött.
2009. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a beágyazódás napján oylan gyomorfájdalmam volt és mindenem fájt, azt hittem elkaptam valami nyavaját. Majd napok múlva már nem bírtam meginni a frissen facsart narancslevemet, mert begörcsölt a gyomrom. Egy hét múlva pozitív lett a teszt 13 nappal a peteérésem után...
2009. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is derékfájásom volt, két napig csak feküdtem! Egy hét múlva nekem is pozitív lett a nemvárt napján... :)
2009. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!