Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pl. terhesség állna fenn,...

Ha pl. terhesség állna fenn, és nem jött meg, csak barnázás van, akkor a méhnyálkahártya regenerálódik, helyreááll? Segít ebben valamilyen hormon? Vagy vetélés lesz? --ha van baba

Figyelt kérdés
Nagyon halvány + lett a teszt.Barnázok.Mindíg mior mehjön előtte csak 1-2 órával szoktam barnázni,most meg reggel óta.Szerintetek elmenyjek holnap hüvelyi uh-ra?Ha terhes vagyok akkor is csak 4 hetes.Doki tudna nekem ebben segíteni?
2010. jan. 13. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp menj el dokihoz! A halvány + is pozitív!
2010. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen,ír fel valamit.én is barnáztam,most itt van az ölemben a 6 és fél hetes kis tündérem.
2010. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia.úgy tudom,hogy terhesség alatt a barnázás hormonelégtelenség miatt lehet (nem elég sárgatesthormon) erre ultrogestantot szoktak írni. és már HOLNAP menj el dokihoz, mert ez nem vicc, ha még időben mész nagyobb eséllyel tudnak segíteni. de sajnos a vetélés jele is lehet (sajnos nekem ez volt) de ne gondolj a legrosszabbra, inkább menj minél hamarabb dokihoz. (vagy akár most este az ambulanciára)
2010. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy napi barnázás után megjött ma reggel!:((

Már totál kész vagyok idegileg,hogy megint megjött!

Ha ma elmegek dokihoz,annak ellenére hogy megjött,kérhetem a kivizsgálást?Túl vagyunk egy évi próbálkozáson!

2010. jan. 14. 06:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom h megjött :(

sztem várd ki a mensid végét, és utánna menj el dokhoz!

2010. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
húúú. várj csak! most olvasom h lett egy pozi teszted! akkor irány a doki!
2010. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos tuti becsapott a Medilab!:(Soha nem veszek ilyen tesztet!!!!!

Ma voltam dokinál,--lecseréltem az előzőt--és már ettől a dokitól sokkal többet katam mint az előzőtől.

Lelkileg sokkal jobban vagyok,jövőhéten kezdjük a hormonvizsgálat,pajzsmirigyvizsgálat,spermavizsgálat,laparoscopia,stb...De előbb beutaló,és pé követés.


Lesz itt baba,kell,hogy legyen!Eljön még a mi időnk is:)

2010. jan. 14. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj persze, hogy lesz babátok, nem is egy!!! kicsit várat magára de minden rendben lesz.

érdemes candida vizsgálatra is elmenni, úgy hallottam az is lehet egy ok, és aki lisztérzékeny talán annak is nehezebben jön össze, de ebben nem vagyok biztos. mindenesetre egy vizsgálatot megér.

2010. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!