Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett miért késik a menstruációm? (részletek lent)

Figyelt kérdés
3 éve szedek fogamzásgátlót. Előző hónapban kifelejtettem egy szemet, de másnap reggel pótoltam. 17 napja volt utoljára szexuális együttlétem, ma 6. napja késik a menstruációm. (ilyen a 3 év alatt SOHA nem fordult elő) 2 terhességi teszt is negatív lett, a tájékoztató szerint a megtermékenyülés után 7-10 nappal már biztos az eredmény. Ma voltam orvosnál, a vizsgálat semmit nem mutat, viszont azt mondta, még korai lenne bármi biztosat is mondani. Így, bár -majdnem- minden jel arra mutat, hogy nem vagyok terhes, én mégsem nyugodtam meg. Vajon tényleg korai volt még tesztelni? Mikorra válna biztosra? (a doki nem volt segítőkész és nem volt hajlandó válaszolgatni, vizsgálva is vonakodva vizsgált, mert nem az ő körzetébe tartozom, hanem protekcióval surrantam be, amitől kiakadt:( )

#terhesség #fogamzásgátló #nőgyogyasz #menstruációkiamaradás
2012. okt. 1. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az együttléttől számítva 2 hét múlva akkor tesztelj még. Igen lehetséges, hogy korai volt tesztelni. Egy szem kihagyása után teherbe lehet esni. Igaz nem mindenki jár így. Szerintem menj el a te saját orvosodhoz, hogy megtudd mi a helyzet.

2012. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak idegesíteni, de évekig szedtem gyógyszert és csak egyszer maradt el a mensim, és akkor bizony terhes voltam. A teszt korai volt. Ismételd meg 3 nap múlva. Persze lehet más betegség még a dolog mögött. Vagy egy nagy diéta... én ha fogyózok akkor ritkán jön meg a mensim is...
2012. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma késik pontosan 1 hete, az együttlét kerek 20 napja történt. Még mindig negatív a teszt. Nem tudom mi lehet, jövő héten orvos...
2012. okt. 3. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!