Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi volt az első jele...

Kinek mi volt az első jele annak hogy babát várna, a mensi kimaradása előtt és mikor volt pozítiv az első teszt és hanyas erősségű?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

:) Baromi erős fáradékonyság (kb 2perc séta után úgy éreztem kiköpöm a tüdőmet), és a mellfeszülés. Tervezett baba volt, ekkor már TUDTAM, hogy megérkezett. :))) Természetesen nem is jött meg, néhány nap múlva teszteltem az első pozitívat (én még nem akartam, de Apuka nagyon), aztán az Orvosom telefonon tett utasítása alapján két nap múlva újabb teszt (természetesen ez is pozitív volt). A hányas erősségű kérdésre nem tudok válaszolni, nagyon hamar, és nagyon erősen látszott a második csík.


Ma 11hónapos a kiscsaj! :)

2012. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az volt fura, hogy állandóan pisilni jártam. Nem várt előtt 2 nappal teszteltem, délután. Ennek ellenére olyan pozitív lett, hogy leesett az állam :)

Azt nem tudom, hogy milyen erősségű, csak kértem egyet a gyógyszertárban.

Egy másfél éves kisfiú anyukája.

2012. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint a másodiknak:)nekem is a sűrű pisilés.Aztán a ciciviszketés, nagyobb étvágy és a fáradtság.egész nap tudtam volna aludni.Jah és rengeteget szédültem, már attól is ha leültem vagy felálltam.Aztán 4! nappal mensi előtt Délután! egy sima clearblue tesztet csináltam és egyértelmű erős pozitív lett:)Tapasztalatból én a clearbluet használnám a legkorábban újra!
2012. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi jele nem volt,csak itt a gyakorikérdéseken olvasgattam a dpo-król és gyorsan kiszámoltam,hogy én hanyadik dpo-n vagyok. Volt itthon elfekvőbe egy 25-ös,dm-es IntiMed tesztem,megcsináltam,hátha. Ez délután fél 2-kor volt,aztán amikor kb 5 perc után csak 1 csík volt rajta,akkor ki akartam dobni,de pont jött valaki,kimentem,a tesztet meg bent hagytam az éjjeliszekrényemen. Majd amikor fél óra elteltével visszamentem,akkor pozitív volt. Azt nem tudom mennyi idő elteltével lett pozi,mert 5 perc után még tutira nem volt az! Leesett az állam teljesen,el se hittem,hogy sikerült!:) Aztán végülis mostmár a 15.héten vagyunk az ikerbabáimmal.:) Na,aztán kb a 6.héten kezdődött a fáradékonyság,cicis tünetek,éhségérzet,stb,de összesen 3x hánytam,tehát azt legalább megúsztam.:D
2012. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!