Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy a menszeszem...

Normális, hogy a menszeszem az első nap elég erős, második nap közepes intenzitású, harmad napra pedig már csak barnázás van?

Figyelt kérdés
Félek,hogy ez kórós lehet, és hogy ettől nem sikerülhet a baba. Igaz a ciklusaim elég hosszúak, lehet ennek is következménye a kevés menstruáció?Ez már a 3. hónap hogy így jön meg.
2012. okt. 2. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is az elmúlt hónapokban ilyen a menzeszem!

a doki azt mondta rá,hogy rendben van minden,sőt az sem gond,ha a 2 mensi között eltelik 52-56 nap!

hát szerintem meg nem normális dolog...

volt már closty kúrám,semmit nem használt!

2012. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális az 52-65 nap.
2012. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52-56 - bocs. Ha 28 napos ciklussal számolnánk az 52-56 napnál egy ciklus ki is maradna és az miért lenne normális? Nem értem a dokit... bocs az offért.
2012. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem sem normális. Nekem most 46, előző hónapban 42 napos volt a ciklusom. Még ezt meg akartam várni, mert pár hónapja hagytam abba a fogi gátlót, és ez ennek a hatása lehet, ugyanúgy ahogy a gyenge vérzés. a neten ezt találtam róla. de a héten megyek dokihoz, mert már unom, hogy kiszámíthatatlan a menstruációm.
2012. okt. 3. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok!

szerintem sem normális,lehet ezt elfelejtettem oda irni,de a dokim váltig állitotta,hogy ez teljesen normális!

és mikor jeleztem felé,hogy nem hiszem,hogy az én 56 napommal van normális peteérésem szépen leoltott!

jövöhéten megyek másik dokihoz..ez csak kidobott pénz volt részemről :(

2012. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!