Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidőben barnázás 1 napig,...

Középidőben barnázás 1 napig, majd erős mellfeszülés és alhasi szurkálás már több napja?

Figyelt kérdés

A ciklusom 33 napos szokott lenni,most is megvolt rendesen,de nagyon görcsöltem,ilyen erős görcseim még nem voltak menszesz idején.3 napig tartott.Most a ciklus 17 napján tartok,és a 15-ik napon barnáztam egy kicsit,erős alhasi fájás kiséretében,ami előtte is fájt és most is néha,de már enyhébb.Én barnázni soha nem szoktam középidőben.És nagyon sok pattanásom is lett mostanában,ami szokatlan,mert menszesz még messze van,és ha szokott is lenni,kb 1 pattanás jön ki rajtam,közvetlen menstruáció előtt.

Augusztus óta próbálkozunk babával,most lesz a második

hónap,hogy nem várjuk.

Szerintetek,kinek volt hasonló és mi volt az ok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 1. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem peteérérs + tüszőrepedés volt!
2012. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!