Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark palástfű? SOS

Cickafark palástfű? SOS

Figyelt kérdés

most szereztem be cickafark fű teát, és palástfüvet. Kérdésem, hogy jelenleg csak a provera segítségével van menstruációm, tehát nélküle egyáltalán semmi, nem jön meg. Ha elkezdem a cickafark palástfű kezelést akkor is szedjem a proverát, vagy hagyjam el? A másik kérdésemben is segítségre lenne szükségem. Valaki elmagyarázná hogyan kell alkalmazni a cickafark palástfű kombinációt?

Köszönöm szépen.


2012. okt. 3. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha anélkül egyáltalán nincsen menstruációd, akkor jó eséllyel nem sokat fogsz elérni a teával.

Egyébként elvileg úgy kellene, hogy peteérésig cickafark, utána palástfű.

És amíg szeded, addig nem lehet látni hogy használ-e a tea vagy sem.

Szerintem inkább keress egy normális orvost, aki rendesen kivizsgál.

2012. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Van orvosom, normális orvosom van, a debreceni klinikán dolgozik, endokrinológus és nőgyógyász egyben. Tudod nem sok esélyem maradt arra, hogy teherbe essek, volt egy műtétem, pcos vagyok, inzulin rezisztenciám van. Szóval 28 éves vagyok, és nagyon szeretnék gyereket, az orvos kezel, felírja a gyógyszereket, merckformin hatására sincs menstruációm magától, a hormoneredményeim teljesen normálisak, úgyhogy mindenki tanácstalan, az orvos javasolta, hogy talán egy kísérletet megérne. Pedig úgy tudom, hogy az orvosok nem nagyon hisznek a természetgyógyászatban. Most érezd át a helyzetemet, és így mondd, hogy ne próbáljam meg. Az utolsó szalmaszáléba is próbálok kapaszkodni, mert nagyon szeretnék gyereket.
2012. okt. 3. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Átérzem, én is PCOS-es vagyok, régebben félévente volt csak menzeszem, most átlag 2 havonta megjön.

Diétát is tartasz a Metformin mellett? Sportolsz? Mert azok nélkül nem ér semmit.

D-vitamin szintet mértek nálad?

Mert nekem azóta gyakoribbak a ciklusaim (és peteérésem is van), mióta gigaadag D vitamint szedek.

2012. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tartom a sportot és diétázom is, vagyis fordítva :D Tartoma diétát és sportolok is :D D- vitamín szintet nem mértek. Ha legközelebb megyek az orvoshoz kérni fogom, hogy nézzék meg.
2012. okt. 3. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha alacsony (nekem pl. a normál érték fele volt úgy, hogy már egyszer szedtem igen nagy adag D vitamint kb. 2 hónapig), akkor szerintem többre mész a D-vitamin szedéssel, mint a teázással.
2012. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!