Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ihatom egész ciklusban a...

Ihatom egész ciklusban a cickafark teat vagy csakis peteérésig? Sajnos palástfü teához nem jutottam még hozzá, ha nem kapok akkor igyam tovább a cicka teát? Vagy inkább peteérés után ne igyak már semmit?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad csak peteérésig inni a cickafark teát!!!! utána inkább semmit.
2012. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyáltalán ne igyad. Olvassgass végig pár ehhez kapcs.kérdést, és meglátod, hogy többeknek ártott mint használt. Engem például bekavart, első teás hónapban késett egy hetet, a másodikban meg 42napos lett a ciklusom.

Ha igazán jót szeretnél tenni magaddal ilyen téren, inkább a barátcserjét ajánlom neked! Igaz az kb 2-3hónap mire kifejti igazán a hatását, de nekem bevállt.

A cicikafarkat egyébként mensi előtt pár nappal, és mensikor szokták ajánlani görcsoldásnak azoknak, akiknek nagyon erős göcsös a menstruációjuk.

2012. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1.es vagyok: 2-es ha te is igy ittad, ahogy leirtad, akkor ne csodálkozz, hogy bekavart! Ugyanis a cickafarkat mensi után, ha már semmilyen vérzés nincs kell elkezdeni inni, ugyanis bő vérzést okozhat! Inni kell addig, amig peteérés van, aztán másnaptól már a palástfüvet, ha van, az segiti a megtapadást, megvastagitja a méhnyálkahártyát és enyhiti a görcsölést; ha nem jön meg,mert babás vagy, akkor lehet inni 12. hétig, ha megjön, akkor már nem kell inni. Én cickafark majd palástfüves hónapban mensikor semmimet sem fájlaltam, pedig rendes piros vérzés volt!

Mellesleg 2-es honnan tudod, hogy kérdező miért issza? Tán túl hosszú vagy rendszertelen a ciklusa, nem? Azért mert te félinfókból rosszul csináltad és úgy jártál, ahogy, attól még másnak lehet jó...

2012. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,amugy a ciklusaim rendszertelenek és nem is tudom mikor van vagy van e pé-m ugyhogy a ciklusaimat is rendbe kéne tennei mert babát szeretnénk már
2012. szept. 1. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem kamaszlány koromtól palástfű teát itatott a mamám menstruáció előtt pár nappal, soha semmim nem fájt, a ciklusaim azóta is pontosak és mikor teherbe akartam esni nekem az első próbálkozós hónapban sikerült. Úgyhogy én csak jókat tudok mondani róla.
2012. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj a válaszokra reagáltam és nem a kérdésedre. A peteérésig idd csak a cickfark teát mert tényleg erős görcsöket, bő vérzést okozhat és a megtapadást más, ahogy előttem is írták a palástfű tea segíti. Minden nap maximum kétszer három decit igyál, de még jobb, ha csak egy pohárral. Soha ne idd a teát éhgyomorra és soha ne hagyd ázni 15 percnél tovább, mert akkor a káros anyagok is kiáznak belőle. Nem tudom hová valósi vagy de én a József körúti kicsi bioboltban veszem a teákat, itt van palástfű tea is, nagyon olcsó. Ha ésszerűen használod (hiszen a gyógyszert sem szedhetjük össze vissza, csak előírásoknak megfelelően) akkor én úgy gondolom elősegíti majd a teherbeesést, amennyiben minden más rendben van nálad. Mielőbbi teherbeesést és boldog babavárást kívánok. És ne feledd, te már most is babát vársz, csak most még nem a pocakodban hordod, hanem a szívedben :) Ne görcsölj, élvezd ki a várakozásnak ezt az időszakát is!
2012. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat,azota sikerült palástfü teát vennem,tegnap pozitiv lett az ovu tesztem ugyhogy ma elkezdtem inni,amugy a dobozán meg pont azt irja hogy éhgyomorra igyam...nem tudom
2012. szept. 9. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
én rosszul voltam tőle éhgyomorra, de majd kitapasztalod
2012. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én nem vagyok rosszul tőlle,sokaktol hallom hogy nem birják meginni az ize miatt,de nekem semmi bajom vele,a cickafark rosszabb volt,keserü de azt is meg tudtam inni,ahoz kepest ez még finomnak is mondhato :) a másik hogy van aki azt irja 1csészényit igyak más azt hogy minél többet 2-3 csészével,én 2vel ittam,reggel meg délben,remélem nem baj
2012. szept. 10. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!