Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaális kérdés. Milyen vérvétel...

Kaális kérdés. Milyen vérvételt csinálnak kötelezően a bp-i Kaáliban?

Figyelt kérdés

Az 1. konzultációra minél több vizsgálati eredményt szeretnék vinni, hogy hamar kezdjük az inszemet. Csináltassak friss 3. és 21. napi vérvételt vagy azt csak a sajátjukat fogadják el? (Mert olvastam itt a fórumon, hogy vesznek majd tőlem vért, mert csak a saját eredményüket fogadják el, csak azt nem tudom, hogy milyen értékek miatt)

Mert van most vérvételi beutalóm, csak azt nem tudom, hogy érdemes-e megcsináltatnom.



2012. okt. 4. 13:07
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Fél éven belüli leleteket elfogadnak akárhonnan hozod őket. :-)

Amúgy akkor sem kötelező náluk csináltatni a laborokat, ha ők kérik a vérvételt. :-)

Amúgy ugyanannyiba kerül náluk, mint más magánlaborokban, és elég gyorsak. Ja, és ha a dokid kér labort, ha nem speciális, akár azonnal megcsinálják, nem kell hosszú heteket várni egy időpontra az sztk-ban. De ha van időtök, spóroltok vele pár ezer forintot ha sztk-ban tb-re csináltatjátok meg. :-)

2012. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor elmegyek, a konzultációig még meg tudom ejteni a 3. napi vérvételt.

2012. okt. 5. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!