Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálathoz hol kell...

Spermavizsgálathoz hol kell kérni beutalót? Illetve hol csinálnak ilyen vizsgálatot? Ha lehet Csepelen szeretnénk elintézni, akár az SZTK-ban.

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom azt mondta, hogy a párom is menjen el spermavizsgálatra. Én pedig hormonvizsgálatra. De azt nem mondta, hogy hol csináltassuk meg a spermavizsgálatot.
2012. aug. 23. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az urológiára telefonáljon oda, mondja meg hogy a nőgyógyászod javaslatára kell mennie spermaviszgálatra. Ott megmondják hogy kell-e beutaló, kitől, vagy hogy mehet-e simán az nélkül.

Ha esetleg van andrológia is, akkor oda csörögjön, az lenne az igazi.

Egy rossz hír... mi is túl vagyunk ezen a cécón az sztk-ban. Én nem mondom hogy ne próbáljátok meg, de nekünk rengeteg kidobott pénzünkbe és időnkbe került. A férjem 2* is szedett Proviront, ami eleinte úgy tűnnt hogy segít, aztán kiderült hogy rontott a helyzeten. Mi most megyünk vidékről Pestre andrológushoz: dr Kopa Zsolthoz. Ha annó nem sajnáltam volna rá a pénzt (30-40.000Ft), akkor most több százezerrel lennénk gazdagabbak, és én egy talicskányi hormont nem szedtem volna be feleslegesen...

Kívánom hogy nektek sikerüljön, hogy kiderüljön hogy nincs semmi gond. Ha ez az eredmény, akkor igen, megérte megspórolni a magándokit. Ha gyógyszert akarnak neki adni, én ajánlom hogy ne kezdje el, hanem menjetek el maszekhoz is.

De ha mégis, és esetleg csalódsz pár hónap múlva, akkor keress meg priviben, hátha tudok segíteni...

2012. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
andrológia
2012. aug. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!