Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminokat ajánlanátok...

Milyen vitaminokat ajánlanátok még terhesség előtt, teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

8 hónapja próbálkozunk (több-kevesebb lendülettel) a babával, az elmúlt hónapban elkezdtünk vitaminokat szedni, hátha segít, ártani gondolom nem fog:

- 1000mg C

- 50µg D3

- 400mg E

- férjemnek ezeken kívül sima multivitamin, nekem femibion800

- nekem még ginseng royal jelly


Egész olyanok vagyunk mint egy cuki idős házaspár, de ezen ne múljon a siker.


A fentieken túl, tudtok még olyan vitaminról, ásványi anyagról, aminek a hiánya meddőséget okozhat, és nem ártana szednünk?


Egyébként velem első ránézésre minden OK, nincs panaszom, UH alapján szép petefészkem meg nyálkahártyám van, normál ciklussal és peteéréssel (persze tudom ezer más meddőségi ok lehet még...). A férjemet még nem vizsgálták.


2012. okt. 4. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szerintem felesleges ennyi mindent szedni!

Tesóméknál sem jön sajnos a baba és a dokija azt mondta a sógornőmnek,hogy ha netán valamiféle vitaminhiány miatt nem jönne a baba, annak már elég látványos tünetei lennének!

Szerintem max. e vitamint egyetek!

2012. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Persze, nyilván a vitaminhiány önmagában nem okoz meddőséget (bár a D3-ról elég komoly dolgokat hallani), de hátha részben ez is elősegíti a dolgokat.

Nem vagyok orvosellenes, ha idén nem jön össze, jövőre alaposabban kivizsgáltatjuk magunkat.

2012. okt. 4. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok, hogy ilyen tudatosan készültök a babára! Első lépésként célszerű lenne mindkettőtök szervezetét méregteleníteni és utána feltölteni vitaminokkal, ásványi anyagokkal, de minőségi, természetes, illetve gyógynövény alapú készítmények segítségével. A Royal Jelly remek választás. A nyálkahártya védelemre még a bétakarotin, E vitamin és szelén tartalmú készítmény jó lenne. A párodnak a spermaszám növeléshez érdemes lenne szelén, macca növény, illetve L-arginin tartalmú készítményeket fogyasztani. Ha érdekelnek a további részletek, pár tapasztalat, akkor szívesen elküldöm emailben.
2012. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Femibion. Összejött a baba? Én elég maximalista vagyok, így készítettem egy vitamin táblázatot miből mennyit kell szedni, hosszas releváns információkon alapuló kutatást követően:) ha írsz email címet szívesen elküldöm. Üdv
2013. nov. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!