Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez a hőleesés vajon?

Mi lehet ez a hőleesés vajon?

Figyelt kérdés

[link]


Beágyazódás lehet?Vagy olyan nekem már soha nem lesz?Szerintetek mi lehet?Vagy ez a hónap PÉ nélküli?


2009. aug. 4. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak,de szerintem meg fog jönni!
2009. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ettől jobban már nem keseredek el :( Csak még ahhoz korainak hittem, hogy megjöjjön, de úgy látszik nálam nem lehetetlen az sem.
2009. aug. 4. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincs egyértelmű jele annak, hogy tüszőrepedésed lett volna eddig, de még lehet. Én már feladtam a hőmérőzést! Nem ment a legjobb időben együtt lenni téma, stresszelt nagyon. Most a természetre bízzuk. Sok sikert nektek.

2009. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi Neked is, hogy irtál. Igen, ettől tartottam én is, hogy nem volt TR. Köszi a jókívánságokat is, én is viszont kivánom Nektek, hogy mihamarabb sikerüljön :)
2009. aug. 4. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A görbéd alapján szerintem sem ovuláltál. Összevissza cikk-cakkolsz, nincs egyértelmű felugrás a hőgörbédben.
2009. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ettől féltem én is. Ma reggel 36,5-öt mértem, nem tudom mi ez a cikk-cakk. De úgy látom, ez a hónap sem az enyém.
2009. aug. 5. 05:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok:nagyon sokminden befolyásolja,nekem az első orvosom ajánlotta,a mostani meg annyit mondott,hogy 60-70% csak a hőmérés.Mostanság vannak nekem is kellemetlenségek ez a hülye időjárás okozza.Van hogy nem alszok jól többször felébredek éjjel vagy hajnalba,és akkor már nincs is értékelhető eredményem.Szóval fel a fejjel!Ne görcsölj annyira rá,hátha jobb lesz!Mielőbbi pozitív eredményt kívánok!!!!!
2009. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi, hogy megint időt szántál rám. Igazából nem görcsölök rajta, második hónapja mérem a hőmet. Inkább én türelmetlennek mondanám magam, azt hittem, hogy egészséges vagyok, miért ne menne simán minden?!Ezt a hőmérőzést is csak kiváncsiságból kezdtem el, de igazából nem is tudok rajta eligazodni. Azért is kérem mindig az itt lévők tanácsát. Hátha többet mond nekik-Nektek ez az egész kisze-kusza görbe.
2009. aug. 5. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!