Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. héten már kimutatja a...

10. héten már kimutatja a terhességet a teszt?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, így már lassan 3 hónapja nem jött meg..

Ha baba lenne, akkor a 10.héten lennék..

Elmentem nődokihoz, ő annyit mondott,hogy csináljak tesztet..

Nos, a teszt azt írta,hogy 5 percen belül kimutatja,ha valami van.. vártam 5percet, de nem is kezdett el vörösödni, még erősödni se..

Akkor ilyenkor várnom kellett volna,és nem eldobni a tesztet,vagy mi van? :(


2012. okt. 4. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Kontrollcsík volt?

Válts nőgyógyászt, ha még egy nyavalyás ultrahangot sem csinált..

2012. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez ilyen sima, DM-es, nem kellett csík, csak megcsináltam, 5percig nem volt semmi, és kidobtam a kukába..:(

Valaki azt mondja,hogy 5perc után változhat, valaki pedig azt, hogy ha az lennék, már a 2.percben megjelent volna a rózsaszín csík..(és onnan erősödik)

A nőgyógyászról meg annyit,hogy jelenleg erre jutott pénzem, mert ez közrendelés, és a többi csak rosszabb! :(

2012. okt. 4. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
MINDEN terhességi teszten van kontrollcsík, a DM-es teszten is.
2012. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaa, de igen, volt, a kis ablak volt a kontrollcsík, a nagyba kellett volna megjelennie a terhességi csíknak..

Bocsiii, már rémlik, de össze vagyok zavarodva..

2012. okt. 4. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a 10. héten akkor is meg kell jelennie a 2. csíknak a teszteden,ha csak rátüsszentesz!

dokit meg keress másikat,ha nem vizsgált meg! kötelessége lenne! biztos van másik rendelő a környéken,vagy másik városban!

sok sikert!

2012. okt. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!