Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyertyaállás segitett valakine...

Gyertyaállás segitett valakinek teherbeeséskor?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsit viccesnek hangzik de én is föl pakoltam a lábaimat a falra egy jo 10 percig és itt van a lányom már 6 éves:))) nem tudni hogy az segitett e benne de mit veszithetsz?

:))

2012. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
Én is csináltam :) de ki tudja, hogy az segített-e. mindenesetre kb. 3 hónap alatt sikerült a baba, aki most 8 hónapos.
2012. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ártani biztos nem árt :-).
2012. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindkét gyerek tervezésénél 15-20percet "alkalmaztam", elsőre összejött mindkettő, de hogy mennyit nyomott a latba, rejtély. Úgy voltam vele, h ártani nem árt.
2012. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel mi is biztosra akartunk menni, én is csináltam. Az első hónapban össze is jött! :)
2012. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!