Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány percig szoktatok gyertyáb...

Hány percig szoktatok gyertyában állni "akció" után?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Én régebben néha csináltam ilyet, de hamar elfogyott a türelmem. :)

Úgyhogy most nem csinálom a gyertyát, egyből fel is keltem mindig az ágyból és jól megmosakodtam.

Viszont most meg úgy döntöttem, hogy nem fogok egyből felkelni az ágyból, hanem pihenek. Viszont gyertyát azt nem fogom csinálni.

2012. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességem előtt gyakran raktam kispárnát a derekam alá akció után vagy még közben és utána 4-5 percig gyertyáztam. 2,5 évig vártunk arra, hogy baba legyen és hidd el, nem a gyertyán múlott. Nincs jelentősége!!!! Olyankor jött össze a Lányom, amikor abszolút nem foglalkoztam már ezekkel a dolgokkal.

Most ismét babát várok, és amikor elkezdtünk próbálkozni a Férjem még nevetett is, mert akció után mentem azonnal zuhanyozni. Kérdezte is, hogy hogy lesz így baba, ha mindent kimosok...az első hónapban összejött.

Egy barátnőmnek úgy jött össze a kisfia, hogy állva szerelmeskedtek zuhanyzás közben.

A kisfickók mindenféle gyertya nélkül is eljutnak oda, ahová kell!

2012. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jujj, de jó!!! Köszönöm a hozzászólásokat! :)

Nekem sincs túl sok kedvem hozzá, de párom mindig megjegyzi, hogy gyorsan gyertyába, hogy minél tutibb legyen a baba, nagyon aranyos, nem akarom megbántani!! :)))

Remélem, gyorsan összejön, eza3. hónapunk.. :)

2012. márc. 15. 20:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég egy nagypárna a feneked alá,meg 5 perc pihenés.
2012. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy kis ideig feküdtem egy helyben, de soha nem gyertyáztam. Lányom elsőre összejött. :)
2012. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Első olvasatra nem vágtam a kérdést... Akció után gyertyába? De hát akkor a gyertya most hogy áll??? Jaaa, hogy úgy? Sztem a "gyertyás" csak egy jót akar röhögni azért kapacitál.
2012. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semeddig sem feküdtem, mégis sikerült hála Istennek. :) De tényleg aranyos a párod! :)))


32 hetes km

2012. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, max. annyit tegyél, hogy feküdj néhány percig. Bár szerintem ez sem számít!
2012. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aranyos párod, de sok köze nincs a gyerekhez. A sperma így is kilő és megtalálja az útját, nem kell aggódni. :)
2012. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!