Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi 4 hónapja próbálkozunk, de...

Mi 4 hónapja próbálkozunk, de csak a hétvégén tudunk egyenlőre sajna együtt lenni. A pém szerencsére vasárnap vagy hétfő hajnalra esik mindig. Tényleg kicsi így az esély? Vagy csak pletyka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi 4 hónapja próbálkozunk, de csak a hétvégén tudunk egyenlőre sajna együtt lenni. A pém szerencsére vasárnap vagy hétfő hajnalra esik mindig. Eddig azonban nem jött össze. Valaki azt mondta nekem hogy így kicsi az esélye. Ha péntektől vasárnap vagy max hétfő estig tudunk próbálkozni, mert legalább a 12-16 ik napig akciózni kell. Így azt mondta minimális hogy bejön a baba. Teljesen letörtem. Igaz ez?
2008. máj. 19. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Elegendő 1 hónapban 1x próbálkozni. Nekem 28 napos a ciklusom, 2007. szept. 19-én volt az utolsó menszim, ami azt jelenti, hogy okt. 3-án volt a fogamzás (erre vannak kalkulátorok) mi tudatosan aznap csináltuk reggel, ébredés után, és terhes lettem. Szerintem, ha a fogamzás napján nem jön össze a baba, én nem is próbálkoznék, nem erőltetném. Az önmegtartóztatás nagyon sokat segít a fogantatásnál. Nekünk elsőre összejött, és hamarosan szülünk. Kitartás!

Üdv, 34 hetes mami

2008. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem ertek egyet, a legjobb az, ha a cilus 10. es 20. napja kozott masfel, ket naponta szexeltek, ez adja a legnagyobb eselyt (statisztika)
2008. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!