Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik kezelésnél tényleg sok...

Lombik kezelésnél tényleg sok nőt félre kezelnek és belelehet halni a stimulálásba?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért kell menni lombik kezelés alatt többször vérvételre és uh-ra hogy ilyen ne következzen be. De azért olyan sokszor előfordul, hogy túlstimulálnak valakit. Nekem is pl azt mondták hogy nem adnak több injekciót inkább vállalják, hogy éretlenül szívják le a petéket, mert félt a dokim attól hogy túlstimulál.
2012. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen sajnos nagyon sokakat félre kezelnek, vagy az alapbajuk rendbrakása nélkül nyomatják a lombikot.

A hyperstimuba pedig valóban belelehat halni. Nekem majdnem sikerült, de szerencsér nagyon nehezen de megmentették az életem.

2012. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sumergo ***** válasza:
Azért annyit helyesbítenék, hogy azért százalékos arányban nézve egyáltalán nem hiszem, hogy olyan sokakat félrekezelnének. Sajnos hosszú évekig jártam Tapolcára, de egyetlen ilyenről tudok csak, aki túl lett stimulálva, és még ő sem annyira, hogy emiatt kórházba került volna. Csak ott az intézetben szívták le a hasüregéből a folyadékot 2x. Aztán rendbe is jött. Nyilván előfordul, de nem olyan gyakori azért, szélsőséges esetben bele is lehet halni, de szerintem ez tényleg nagyon ritka szerencsére.
2012. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A félrekezelést nem a hyperstimura értettem, hanem, hoyg nem viszgálják ki megfelelően és nem kezelik az alapbajt csak nyomják a lombikot és ez sajna nagyon gyakori.
2012. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!