Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok. Van...

15 hetes kismama vagyok. Van 1 fájós fogam. Érzéstelenítőt lehet kérni fogorvosi kezelésnél? Ugye nem lesz baja tőle a babának?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön injekciója van a terhes nők számár, csak szólni kell neki. Úgyanúgy kapsz ne félj.
2012. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kezeltesd a fogadat, többet ártasz egy kezeletlen, gyulladt foggal, mint egy érzéstelenítővel. Szólj a dokinak, hogy kismama vagy! Különben a fogászati kezelésekkor helyi érzéstelenítést alkalmaznak, ami a babához el se jut. Szüléskor, a gátmetszéshez is adnak pl. Lidocaint...
2012. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, nemrég kihúzták a fogam :( kaptam érzéstelenítőt, persze szólni kell és a kis könyvedet is el fogja kérni, főleg ha szólsz neki, hogy pecsétet is kérsz
2012. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és 26 hetes vagyok
2012. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem adott, azt mondta, jobb ha semmit nem kapok. Szerencsére "döglött" fog volt, de a többivel azt mondta, majd szülés után menjek vissza. Szerencsére 3 pici lyuk van csak. Ezzel is azért mentem, mert kiesett belőle a tömés.
2012. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!