Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték elzáródás ellenére...

Petevezeték elzáródás ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
Tudom meg lehet műteni és ismerem a laparoszkópiás beavatkoás lehetőségét is. De engem most az érdekelne, hogy ismertek-e olyat, akinél műtét nélkül is sikerült? Esetleg valamilyen más alternativ megoldás van a problémára?
2009. aug. 5. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem elzáródásom van, hanem 1 petevezetékem (mivel 1-et méhen kívüli terhesség miatt kivettek), és amikor akartam, 2-szer is teherbe estem. Először harmadjára, majd rögtön első próbálkozásra sikerült!

Úgyhogy kitartás!

2009. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a műtéti megoldás nem igazán kecsegtethet sikerrel. Van aki szerint nem is nagyon érdemes belevágni mert annyira kicsi a valószínűsége, hogy sikeres legyen. A barátnőm a lombikikrei után alig egy éven belül lett terhes. Neki azt mondta a doki, hogy elképzelhető, hogy a terhesség során olyan szerencsésen rendeződtek át a belső szervei, hogy valahogyan mégis megnyílt a petevezeték. Lehetnek ilyen és ehhez hasonló csodák, csak kicsi a valószínűsége, hogy mindenkivel megesik.
2009. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem csináltak laparoszkópiát és eszerint mindkét petevezetékem el van záródva és az eredmény végleges nem lehetek terhes. Ehhez képest 4 évvel ezután teherbe estem, de mivel már nem akartam gyereket ezért olyan döntésre lettem kényszerítve a téves diagnózis miatt, hogy megtartsam a gyereket vagy sem. Végül megtartottam, de mind a mai napig nem tudok igazán örülni a helyzetnek. A lényeg az ,hogy ne higgyétek el feltétel nélkül, ha az orvos azt mondja nem lehet gyereketek!
2010. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!