Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet unalmas kérdés de mi...

Lehet unalmas kérdés de mi lehet ez? Van valakinek vmi hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Még 1 hét van menstruációg és ilyen tüneteim vannak: Kicsit görcsölgetek néha durván sokszor járok wc-re pisilni, és a mellem is nagyon érzékeny. Ez mind nem lepne meg, mert hát, van néha néha ilyen, de! Wcre menve tegnap óta a wc-papiron kicsit barnázás van.

2012. okt. 7. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ezek a tünetek vannak de én nem barnázom.Én nagyon reménykedem, hogy a babó miatt van épp mint az előzőnél:)
2012. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hajaj, első próbálkozás, ha sikerül....be....rosál....ok
2012. okt. 7. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem ugyan ez van 8. dpo óta és azóta barnázok hol többet hol kevesebbet...mondjuk ez azért lehet nem normális...de nagyon kíváncsi vagyok. kedden(9-én) kell-ene megjönnie...mensi előtt 1-2 napot előfordul, hogy barnázok, na de egy héttel korábban már...na mondjuk, ha nem vagyok terhes akkor is kivizsgáltatom magam, de megnyugtat, hogy akkor másnak is van ilyen tünete. én is első próbálkozós hónapban vagyok
2012. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barnazas lehet progi hianytol, vagy mas hormon ingadozas miatt. A beagyazodas csak ritkan es bagyon keves verzessel jar, ugyhogy ha barnazol, akkor valoszinuleg nem sikerult es meg fog jonni. Sajnalom
2012. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na lányok,én meg úgy vagyok,hogy hétfőn vagy kedden nem kellene megjönnie,és semmit nem érzek,úgy is érzem magam mint akinek nem most kellene megjönnie,semmi tünetem :)
2012. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszolóhoz hasonló problémám van, csak nekem a 9. dpo-n kezdődőtt, 3 napig csak este enyhe rózsaszines folyás, épp hogy valami. Ma meg barnás, de még enyhe. Még a teszt nem mutatja, de biztos hogy baba van, csak nem tudom igy megmarad-e még. Érdekelne, hogy veled mi lett, akár priviben is, ha ide nem szeretnéd leirni.
2012. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok megint...

És ugyanúgy nálam is van menzi előtt 1-2 nap barnázás (legútóbb másfél napig tartott). Ha nem marad meg ez a terhesség, akkor biztos hogy én is kivizsgáltatom magam. Enyhe IR-em is van, de arra is mindenki mást mond. Valaki azt hogy nem kell vele foglalkozni, valaki meg azt hogy diétázzak. Diétázom is, de nem tartom be annyira szigorúan, de ha ez kell a babához, akkor szigorú diétára fogom magam.

2012. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!