Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kezdem el szedni a...

Holnap kezdem el szedni a mastodynon cseppeket, szerintetek valóban segíti a teherbe esést?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mióta próbálkoztok ?
2012. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
több mint egy éve, de eléggé össze vissza volt meg, sokat jártam dokihoz, beállt a havim, de igazán nem tudom mikor van érésem, van e egyáltalán. még nem akartam babát, tudtam mikor van...
2012. okt. 7. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia én 4hete kezdtem szedni,minden reményem benne van.14hónapja próbálkozunk.Ha csak a ciklusomat állítja be,már fél siker mivel össze-vissza jön meg.Sokat olvastam róla,állítólag sokaknak segít
2012. okt. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:)én is nagyon bizom benne, valakinek olyan könnyen megy..

ha lesz vmi jo tapasztalatod ezzel kapcs, majd jelezd légyszi! Szoritok!!

2012. okt. 8. 11:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd jelezz Te is és köszönöm!
2012. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

okés!azt megkérdezhetem hány éves vagy?én29.

amugy nem fáj töle a hasad vagy vmi?

2012. okt. 8. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia én 27éves vagyok.Eddig semmi tünetet nem vettem magamon ésszre.De sok helyen olvastam hogy 6hét után kezd hatni.Te ésszre vettél valamit magadon?
2012. okt. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem igazán, bár én még csak 3 napja szedem:)

tényleg jo lenne ha beválna, szerinted elevitet szedhetek közbe, meg olvastam hogy akármit nem lehet használni, parfüm, ilyesmi.

én vettem elmex fogkrémet, homeopátiáshoz valot, dezodorom olyan van amibe nincs alkohol(nivea).

Tusfürdö, ilyesmit te milyet használsz?

Gyerek rágot veszek majd mert abba nincs mentol:))Te tudsz ezekröl vmit?Elöre is köszi.

2012. okt. 10. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen én is olvastam,hogy ilyesmiket nem jó használni közbe.De szerintem az elevitet lehet közbe használni.Még figyelek arra,hogy étkezés előtt fél orával szedjem be.Hát nemtudom remélem használ csak kár hogy 6hét után van hatása,olyan hosszú idő.ti már kivizsgáltattátok magatokat?Mi ugy gondoltuk,hogy kipróbálom a mastodynont,ha ebbe az évbe nem sikerül akkor jövőre orvostól orvosig fogunk járni,csak már jöjjön az a csöpség :D
2012. okt. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

mi is várunk még kicsit a dokival, nekem most volt egy elég hosszadalmas medence gyulladásom, probálom magam kicsit felturbozni vitaminokkal:))

sajnos nagyon hajlamos vagyok minden félét összeszedni, hiába vigyázok:(

a 6 hetet nem is tudtam, de most akkor azt fogom várni elöször is:))JO lenne ha beválna ez a szer:)sok sikert addig is,és akkor szerintem szedem az elevitet is!

2012. okt. 11. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!