Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-hét késés után ma egy...

3-hét késés után ma egy halvány pozi teszt, eddig mindig negatív volt most végre pozitív de nagyon halványka. Valóban baba van a pocimban?

Figyelt kérdés
Valaki volt már hasonló helyzetben? Tanácsokat kérnék. Várjuk már a babát, de nagyon halvány lett a mai tesztem
2012. szept. 27. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

3 hete késik a mensid és még mindig halvány a teszt? Vagy 3 hete volt meg utoljára, és halvány a teszt?


Ha az előbbi, akkor én orvoshoz mennék, mert itt valami komolyan nem jó, sajnos. Nekem volt hasonló esetem, bár a labor volt pozitív, későn emelkedett, és sajnos el is ment a hetedik héten. Gyenge volt, nem ágyazódott be megfelelően, sajnos.


A második esetben nagyon korán teszteltél.

2012. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Utoljára augusztus 11-én volt meg, orvosnál már voltam előző hét péntekén, de nem látott semmit sőt azt mondta hogy PCO-s jellegű petefészkeim vannak, vérvételre egy hónap múlva kell menni, a tesztet most délután csináltam meg, de reggel megismétlem, és lehet hogy elis látogatok az orvoshoz megint.
2012. szept. 27. 17:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Simán lehetett később is a peteérésed, és ettől is lehet a halvány pozi :) Elképzelhető hogy baba van a dologban, de ha annyira nagyon halvány még ne éld bele magad.

Színe is van a csíknak? Vagy csak szürke? Mi a teszt márkája?

2012. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
na megcsináltad?
2012. szept. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megcsináltam de ez is haloványka lett, igen van színe a csíknak rózsaszín hát én már nem is tudom hogy mit higgyek
2012. szept. 28. 08:16
 6/16 anonim ***** válasza:
rakj fel képet a képfeltöltésre.
2012. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja a terhességi teszteknek a neve, corax, romed, meg x-epil
2012. szept. 28. 08:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálom felrakni a képet
2012. szept. 28. 08:20
 9/16 A kérdező kommentje:
2012. szept. 28. 08:28
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát a képen nem annyira látni de azért nem is most volt 6 óra
2012. szept. 28. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!