Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi törtent a görbemmel?...

Mi törtent a görbemmel? Megnezne aki tapasztalt ezen a teren?

Figyelt kérdés
Ovu utan leesik, ez nem jo jel ugye? Meg agyban maradtam es aztan a höm egy ora mulva mar 36.8 lett, de az mar nem ervenyes ugye?
2012. okt. 8. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
linkeld be :o)
2012. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2012. okt. 8. 08:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Alapvető probléma, hogy nem ugyanabban az időben méred, így nem működik a dolog.

Maximum fél órás intervallumban kellene mérni.

2012. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak egy gyerek mellett ez mar nehezen kivitelezhetö. sajnos egesz ejjel alig aludtam, mert takargattam a picurt. egy agyban aludtunk es nekem ez igy nem megy. lehet akkor inkabb jelöljem be, hogy ne vegye figyelembe a mai höt, tenyleg hajnal 2töl mar nem aludtam
2012. okt. 8. 08:38
 5/14 anonim ***** válasza:

A hőmérsékleti szabályok szerint nem is volt meg az ovud még, ami valószínűleg nem igaz, kérdés, hogy a 8. ciklusnapodon mitől olyan magas az érték, de lehet, hogy már nem is emlékszel arra a napra...

Mert amúgy van olyan, hogy az emelkedést követően leesik, és mégis megvolt az ovu.

A jó hír az, hogy most gyakorlatilag ciklus végéig már "lelazulhatsz", mert vagy összejött, vagy nem.


Tudom, nehéz egy gyerek mellett, hát még kettő mellett. (Hogy a hármat ne is említsem :o)

2012. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy a nyáktünet és az ovuteszted is arra utal, hogy megvolt az ovu, csak a hőmérséklet "szórakozik", ezért tartom valószínűnek, hogy tényleg megvolt.
2012. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tegnapi ovuteszted már negatív volt? Nem jelölted be.
2012. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi szepen, igazad van, vagy összejött vagy nem :-) . a mult ciklusom nagyon szepen volt vezetve, megse sikerült, na majd lesz valami
2012. okt. 8. 09:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ha nem egy időbe méred nem is fogja szépen mutatni!azért szurkolok nagyon
2012. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még nem volt ovulációd.

Egyébként mindegy hánykor méred, ha közvetlenül felébredés után méred, és legalább 6 órát alszol.

Én ált. 6:45-kor mérek, de volt már 8-9-10 is, mégis tökéletesen látszott, hogy mikor volt az ovu.

Nem az időpont a lényeg, hanem hogy rögtön ébredés után mérd.

2012. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!