Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges e közvetlen fogamzá...

Lehetséges e közvetlen fogamzásgátló abba hagyása után teherbe esni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete hagytam abba a fogamzásgátló szedését ( Lindynette 20 ),a mensesem ahogy kellett meg is jött,párommal pont aznap voltunk együtt ( előtte is ) amikor a peteérésnek kell lennie! Volt már egy terhességem az előtt i szedtem a tablettát ,de ott 2 hónap telt el mire teherbe estem! Most viszont 2 napja fáj mind a 2 mellem,tojásfehérje szerű nyákom van,hangulat ingadozások,has szurkálás! A teszt most még korai lenne kb vasárnap lehet csak aktuális! Mennyi az esélye,hogy terhes lehetek?
2012. okt. 8. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ma már nem olyan brutál hormontartalmú gyógyszerek vannak mint régen így a kérdésedre a válasz : igen teherbe lehet esni!!
2012. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem csak ez a tojásfehérje szerű nyák aggaszt kicsit,mert pár helyen olvastam,hogy lehet terhesség alatt is , máshol viszont foggal körömmel ragaszkodnak ahhoz,hogy csak és kizárólag peteérésnél lehet!
2012. okt. 8. 13:19
 3/11 Golan Trevize ***** válasza:
fogamzásgátló szedése közben is lehet teherbe esni...
2012. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából a fogamzásgátlót 3 hónapig szedtem csak,egészség ügyi okok miatt kellet szednem,mert nem ugy jött meg soha mint kellett volna és felírta az orvosom,hogy kicsit helyre rázza a szervezetem és a ciklusomat is!
2012. okt. 8. 13:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg peteérésed van. A tojásfehérjés nyák akkor jellemző, és a többi tünet, mint hasszúrka, mellfájdalom, szintén jelentheti, továbbá ha 2 hete hagytad abba a tablettát, akkor pont mostanában lenne aktuális a peteérés. Úgyhogy nem igazán értem, hogy miért írtad, hogy együtt voltatok, mikor lennie kellett, hiszen ha az időt nézzük, akkor még nem kellett volna lennie, hanem csak mostanában lesz aktuális.
2012. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó csak zárójelben ( 4-5 .én is volt ilyen folyásom és a ciklusom alapján 5.én volt peteérésem! Ettől függetlenül persze nem zárom ki amit írtál,mert lehetséges! Én nem hőmérőzöm és nem nézegetem magam soha,így nem tudhatom pontosan :)
2012. okt. 8. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:
persze
2012. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért, a 4-5-e az hanyadik ciklusnapod volt? Amúgy meg ha akkor peteérésed is volt, és teherbe is estél, még nem lehet a terhesség miatt semmilyen folyásod, illetve tüneted sem, mert jó 1 hét mire elkezd beágyazódni a megtermékenyített petesejt.
2012. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szept 24-27 3 napig volt meg,mint mindig,nagyon ritka ha tovább van meg! Nem tervezünk/tünk babát,és nem is állítottam,hogy terhes vagyok csupán szeretném tudni lehetséges e! Amúgy a ciklus nap sem készpénz,mivel köztudott,hogy az orgazmus is válthat ki spontán peteérést! Ezért vagyok bizonytalan!
2012. okt. 8. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:

igen!!!

én vagyok az élő példa.4 évig szedtem én lindynette 20-at,abbahagytam és egyből terhes lettem.már 3 és fél éves a nagy lányom :)

2012. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!