Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytről szeretnék...

Clostilbegytről szeretnék információkat, kinek segített már első alkalommal? Miért kapta? Milyen dózisban szedtétek? Volt mellékhatás? Hány baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Nekem ez az első kúrám, a harmadik napon vagyok.
2012. okt. 8. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a mensi 5 napjától kezdve szedtem naponta egyet öt napon át, azért mert ekkor már több mint egy éve nem jött a baba.

Aztán az első gyógyszermentes hónapban terhes lettem. :)

A kis lurkó már 11 hetes és éppen szundizik.

Nem csodaszer az biztos, de talán Nálad is segíteni fog majd.

2012. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Bromocriptinnel együtt szedtem,a Bromot magas prolaktin-szintre kaptam,a Clostit pedig peteérés hiányára. A ciklus 2.napjától szedtem,5 napon keresztül napi 2 szemet és rögtön terhes is lettem tőle,meg persze a férjemtől!:P 2 baba lett belőle,holnap töltik a 16.hetet a pocakban.:)
2012. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Mintha én írtam volna. Dettó ugyanígy volt nálam is, csak már lassan ovisak lesznek. :)

2012. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor gratulálok a mostmár nagy babákhoz!:D Húúúú,nekem még a szülés is borzasztó távolinak tűnik,nem hogy az ovi...:)
2012. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Duphastonnal kombinálva szedtem, rendszertelen ciklus miatt, ciklus elején 5 napig, majd utána ciklus közepétől a D.-t. Második hónapban jött össze a kisfiam
2012. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. baba: PÉ hiánya miatt szedtem, 3x3 hónapig, persze szünetekkel, hatástalanul. 2x1 szemtől indultam, aztán a végén már 2x2 szemet szedtem. Na az már ütős volt, egész nap kómás voltam, homályosan láttam, meg ilyenek. Aztán mondtam hogy ezt befejeztem, inkább a lombik. Bejelentkeztünk konzultációra, aztán rá két hónapra spontán terhes lettem.

2. baba: szintén PÉ hiánya miatt, 1. hónapban terhes lettem, 1x2 Clostyval.

2012. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez a 2. clostis hónapom,most az eredményt várom. Ma vagyok a 30. napon.Tesztelni holnap szeretnék.Én nem éreztem a mellékhatását szerencsére, pedig napi 2x1 szedtem 5 napon át. Ja talán annyit volt a "mellékhatás" nálam, hogy legalább éreztem mikor van peteérésem, előtte sose éreztem.
2012. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Reménysugár27 válasza:
Sziasztok! Azok, akiknek összejött a kisbaba Closti segítségével, mit éreztetek a pé alatt? Én a 12. ciklusnapon vagyok, és a 10.11. napokon volt nagyon kevés barnázásom. (Inkább csak törlésnél) és a 11. 12. napon, enyhe menzi szerű érzés. Szerintetek van esély, hogy a peteérés közeledik? Első Clostis hónap és 2x1-et szedtem. 14. napon megyek UH-ra. Remélem jó hírekkel térek haza.
2012. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!