Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba lehet a...

Szerintetek baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
augusztus 31,-én volt menzim,de mivel nem rendszeresek a ciklusaim,voltam dokinál,minden rendben van,picivel több volt a prolactinom,2hétig szedtem rá gyógyszert(korábban is használtam,és segitett-pár hónapon keresztül 22 naposak voltak a ciklusok:) )Szeptember 29től naponta,max 2naponta együtt vagyunk,szeretnénk babát(de külföldön dolgozik,ezért irtam a dátumot pontosan)Viszont szept28-okt2körül meg kellett volna jönnie,de azóta sincs semmi,már 8. lesz holnap.Menstruáció előtt mindig görcsölök,derekam fáj,és 3napig hisztis vagyok.De most semmi, csak itt-ott szurkálást érzek az alhasamban,és 2x-3x éjjel hányingert éreztem,illetve ébredés után is.Szerintetek?Valakinek tapasztalat?Érdekel mindenki véleménye :)
2012. okt. 7. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál már?én azonnal tesztelnék hátha sikerült:)
2012. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hiába a teszt-5-6 napja történtek a dolgok,még korai
2012. okt. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!