Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 11 ére nem várom....

Október 11 ére nem várom. Reggel kiváncsiságból csináltam egy tesztet és az a bizonyos csík halványan megjelent. Jelenthet ez valamit? Reménykedhetek? Az előző két hónapban nem sikerült örülnék most egy pozinak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ha ott van a csík akkor bizony örülhetsz :)

gratula!

2012. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen sikerülhetett!

Nekem mensi előtt 4 nappal este hétkor lett halvány pozi a tesztem. A végeredmény éppen most ébredezik.:)

Szurkolok, holnap után csinálj még egyet az már lehet ersebb lesz.

2012. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy képet esetleg tudsz feltenni a tesztről? :) ! Én azt mondom ne bízd el nagyon magad! Engem 4szer vert így át teszt :(,tényleg várj még 2-3 napot és tesztelj újra!
2012. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az van irva a tesztre hogy a halvány csik is pozitiv,csak akkor még nem olyan sok hcg hormon nem tudja olyan erősen megfesteni .Gratulálok neked!
2012. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó lehet,hogy az van rá írva,de akkor sem 100% nekem 4x jött ki halványabb illetve erősebb csík és mégsem vagyok terhes! Sajnos sok teszt megbízhatatlan és álpozitívat mutat! Minden esetre drukkolok :)
2012. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Először is kösy a drukkoló üzeneteket,de nem élem még bele magam. mindenesetre holnap is csinálok meg utánna is ha addig nem köszönt be a nem várt mensi. bizom benne hogy nem , de jelentkezem hogy mi lett.
2012. okt. 8. 15:05
 7/16 A kérdező kommentje:
egyébként tudtok nekem ajánlani egy nőgyógyászt a x kerületben? nemrég költöztem ide Budapestre. interneten nézelődtem de a tapasztalatok többet mondanak mint a név és kép a nőgyógyász mellett. előre is kösy
2012. okt. 8. 15:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is mensi előtt ennyivel "produkáltam" pozitív tesztet. Azóta 17 hetes terhes vagyok úgyhogy nyugi, de azért 2 naponta tesztelj újra :)
2012. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, de én azért még csinálnék tesztet és elmennék dokihoz is, habár még keresel, de az előzőhöz visszamehetsz.
2012. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Èn ugyanígy vagyok! tegnap teszteltem halvànyat.ki is raktam képpel ide,hogy latszik e? HolnAP úJRA tesztelek. Szívből szorítok Neked is! :-)
2012. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!