Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki használt clostilbegytet és...

Ki használt clostilbegytet és hány hónap múlva sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Milyen okból és mikor írják fel a clostilbegytet és a duphastont?

Kérhetem a dokit hogy írjon nekem?

10 hónapja nem sikerült teherbe esnem.


2012. okt. 8. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt az orvos mondja meg kel e szedned vagy sem!!

Neke nem voltpeteérésem ara kaptam lett is az 1 closty-s hónapban össze is jött a baba!sajnos azóta el ment a pici!

2012. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kérni, egy jó orvos tudja, hogy mikor kell felírni. Nekem alacsony ösztrogén miatt írták fel és még azért, mert több mint egy éve nem jön a baba. Most kezdtem a kúrát, remélem eredményes lesz.
2012. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem első hónapban nem sikerült a baba és borzasztó türelmetlen voltam.Mondtam a magándokimnak,hogy nagyon-nagyon babát akarok!!! Vérvétel utàn kaptam clostit és azonnal sikerült,de sajnos 6hetesen elment.1hónap pihenő után újra closti,majd utrogestan és ismét rögtön sikerült!!Szerencsés vagyok!!!

12hkm

2012. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gutiné P Mária ***** válasza:

Szia

Mi 6 hónapja próbálkozunk, orvos szerint nincs peteérésem, arra kaptam, majd menszi 3.napján kell elkezdenem szedni és remélhetőleg eredményes lesz, vissza kell mennem az orvoshoz, hogy ellenőrizze. Sok sikert mindenkinek aki babát akar!

2012. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!