Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik? Sony Ericsson X8...

Melyik? Sony Ericsson X8 (2.1! ) újszerű 2 hónapos, garanciával, ajándék tokkal 25000ért, vagy ZTE Blade használt, pár hónap garival 29ezerért. (? )

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Egy elég sokat használt Blade, vagy egy majdnem tiszta új, karcmentes 2.1-es Andriddal frissített ajándék tokkal egy Sony Ericsson X8. Ez 25.000 forintért tudom megvenni, a blade-t meg 29.000-ért! melyiket éri meg?
2011. aug. 11. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

" vagy egy majdnem tiszta új, karcmentes 2.1-es Andriddal frissített ajándék tokkal egy Sony Ericsson X8. Ez 25.000 forintért tudom megvenni,"


Tényleg kérdés a kérdés? :D

2011. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A döntés a Tied: X8 vs Blade:

X8: proc ugyanaz, de feleakkora ROM, feleakkora RAM, kisebb képernyő, félakkora felbontás...

2011. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nem vágom mire akarsz kilyukadni! :D

Utolsónak: A játékok terén akadályozza a kevesebb RAM a játékok programok futtatását? Van olyan game, amelyiket egy X8 nem vinne el?

2011. aug. 11. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Játékoknál valószínűleg nem akadály a kevesebb RAM, de figyelni kell, ne legyen kevés induláskor, rendszeresen takarítani kell.

De azt sem mondtam, hogy minden játék fut zökkenőmentesen akár a Bladen, akár az X8-on...

2011. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a legtöbbet lejátsza.A ram pedig annyiban akadályoz,hogy kevés játék fér rá,és mivel nincs rá 2.2es frissités ezért nem tudod sdre rakni a játékokat.Zte re van frissítés szal van app2sd és a ram is több

a képernyőfelbontás miatt a bladen sokkal szebbek a játékok


szóval:BLADE

2011. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
X8-on a játékokat nem lehet memóriakártyára tenni?:-o És még miket nem lehet oda tenni?
2011. aug. 11. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:

semmilyen alkalmazást.

előzőnek kihagytam:nincs multitouch x8on

amúgy meg lehet oldani azt,hogy tehess játékokat sdre,de az gari vesztéssel jár,megvan az esély,hogy vmit elrontasz és nem túl egyszerű

2011. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!