Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán ez egy érdekes kérdés....

Talán ez egy érdekes kérdés. Hasonló tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

Röviden nálam úgy alakultak a dolgok hogy, évekig nem akarózott a babaáldás. Elmentem a Róbert K krt-i meddőségi központba ahol annyi bibit találtak hogy, egy hormon kissé kevesebb mennyiségben van jelen a szervezetben. Adtak bogyót és egy kicsit több mint egy hónap múlva kellett visszamennem akol az uh-n hatalmas meglepetésemre ráéeétek az én drága kislányomra., Azt hittem lefordulok az asztalról-

A második baba tervezett volt. Azt mondtam most és jött is. Mindenkinek ezt kívánom esküszöm.

A lényeg hogy, szerettük volna a harmadik babát ugyancsak kis korkülönbséggel de ő már nem jön.

Kb 3 éve próbálkozunk és csak nem. kb egy éve lassan hogy, a havi mennyisége csökkenget aztán stagnált 4 nap és nem túl sok mennyiségével. Sokszor ha úgy mozdulok vagy a meló miatt többet csücsülök stb.... a petefészkeknél szúrkálást érzek. Hol meg mintha valaki nyomokodna- húzogatna bent valamit stb...

Érdekes. Sose voltak ilyen dolgaim. Így sajnos baba nincs. Kevés a mensi a korábbiakhoz képest és vannak eme fura kellemetlenségek is. Nagyon érdekelne volt e valaki hasonló helyzetben és hogy, jutott ki belőle. Minden véleményre nagyon kiváncsi lennék.

Jelenleg az a tervem hogy, ha most sem sikerült a kicsi akkor vissza megyek a központba, elmesélem mi van és talán segítségre is lelek.

Köszönöm a figyelmet.


2012. okt. 9. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyen a helyzetem, viszont nekem is nagyon kevés mensim van, volt, mindig is, mégis elsőre összejött a fiunk!

Kb 3 napig van, és a mennyisége sem sok. Azt mondta a doki,hogy van ilyen!

2012. okt. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én hasonló helyzetben vagyok! A kisfiam rögtön összejött,de a második baba már 2 éve nem akar jönni! Tanácskoztunk az orvosommal,szervileg és hormonálisan is rendben vagyok,majd végül kiderült,hogy idegi alapon nem jön össze! Sajnos elég stresszes az életem és pluszban még azon is stresszelek,hogy már nagyon szeretném a második babát! Hiába tudom,hogy nem kéne görcsölnöm,de még is....! Szóval ha esetleg hasonlóan stresszes az életed,esetleg próbálj homeopátiás nyugtatót ( pl.: Tea ) ,de semmi képp se gyógyszert! Remélem tudtam valamit segíteni!
2012. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy, írtatok nekem és bocsássatok meg hogy, csak most válaszolok de betegek a porontyaim.


Kedves első!

Nekem sajnos nem ez a normális ami most történik hónapok óta. Abba a tipusba tartozok hogy, megjön de rendesen és tart egy bő hétig. Most az utolsó egyetlen nap volt és még két napig barna volt a női dolog. Eddig ez volt a legdurvább mensi.

Most már úgy döntöttem hogy, orvoshoz kell forduljak és meglátjuk.

Nálad ha ez a megszokott mensi akkor tényleg nincs ok az aggodalomra mert tényleg van ilyen. Ha változna az lenne a baj.

Köszönöm hogy, írtál.

2012. okt. 17. 07:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2 válaszolóm!

Köszönöm hogy, írtál.

Nekem a gyerekek stresszes életünk közepette érkeztek.

Van elég idegeskedni való de szerintem ez a legtöbb helyen így van. Már ahogy, itt telnek az évek nem idegeskedek azon sem hogy na most sikerült.

Eleinte sokáig így volt de aztán annyit csalódtam hogy inkább letettem a témát csak véget vessek az izgalomnak aminek aztán csalódás lett a vége.


Amit még írni szerettem volna hogy. ha lehet egy meddőségi központtal készíttess hormonvizsgálatot.

Nekem ők fedezték fel hogy, egy hormon némileg kevesebb mennyiségben van jelen a szervezetembe és ez már gátat vethet baba ügyben de minden már rendben volt.

Kaptam gyógyszert és a következő hónapra el is jött a babaáldás.

Egy próbát megér.

Mégegyszer köszönöm hogy, írtál.

Remélem viszont segíthettem. Szép napot nektek.

2012. okt. 17. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!