Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 éves vagyok, és lassan már...

Csorsi20 kérdése:

21 éves vagyok, és lassan már szeretnék kisbabát. Csak sajnos nagyon rendszertelen a menstruációm. A doktornőm írt rá Clostyt, ha szedem megjön, de nélküle nem. Félek, hogy soha nem fog összejönni a baba. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azért szeded a Clostyt, nem? Ha azzal sikerül, hát azzal sikerül, utólag mindegy lesz.
2012. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keress egy hozzáért endo doki aki rendbe rakja a hormonjaid.
2012. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is rendszertelen volt mindig is, csak akkor nem, ha fogamzásgátlót szedtem. De amellett, hogy rendszertelen volt, ráadásul nagyon kicsi mennyiségű vérzésem volt mindig. Azt hittem, hogy ezek miatt nehezen fogok teherbe esni. Ehhez képest 29.évesen 1. próbálkozásra teherbe estem, sőt, szoptatás mellett, szintén 1. próbálkozásra a 2. baba is összejött. Úgyhogy ne aggódj, nem biztos, hogy ez gond lesz. Amúgy ajánlom figyelmedbe Szabó Gyuri bácsit, a "bükki füves-embert", nagyon jó gyógyteái vannak erre a problémára is. Egyik baráti házaspárunk hónapokig próbálkoztak babával, sikertelenül. Elkezdték inni a Gyuri bácsi teáját és 2 hónap múlva pozitív lett a terhességi teszt :D
2012. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!