Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég a 8 mm-es vastagságú...

Elég a 8 mm-es vastagságú méhnyálkahártya ahhoz, hogy sikerüljön teherbe esni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A ciklusom 14. napján voltam uh-on és a doki mondta,hogy 8 mm vastag a méhnyálkahártya,és a jobb oldali petefészekben 22 mm-es domináns tüsző látható,és tüszőrepedés előtt vagyok.Azt mondta,hogy aznap és másnap okvetlenül legyünk együtt a párommal,mert most sikerülnie kellene.Tényleg jók az eredmények ahhoz,hogy sikerüljön?Nem mintha kételkednék a doki szavában,csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
2012. okt. 9. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
elvileg legalább 15 mm-esnek kell lennie a hártyának a teherbeeséhez,
2012. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
szerintem bőven elég.Mikor én estem teherbe és elmentem 4 hetesen dokihoz, azaz mikor meg kellett volna jöjjön akkor is csak 10 mm-es volt:)
2012. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Első , nekem mintha az rémlene, h a teherbeeséshez a minimális vastagság pont 8 mm, tehát ebbe benne van.
2012. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Éppen most olvasgatok erről és azt írják,hogy 7-8 mm-esnek kell lennie minimum.Nem fórumokat olvasgatok,hanem orvosi cikkeket.:)
2012. okt. 9. 13:40
 5/13 A kérdező kommentje:
És egyébként beágyazódásig még vastagodik a méhnyálkahártya?Vagy kinél hogy?Hogy van ez?
2012. okt. 9. 14:12
 6/13 anonim ***** válasza:

azért is írtam hogy elvileg

de leehet hogy összetévesztem már az aktuális terhességgel

ha valaki terhes akkor kell hogy legyen legalább 15 mm-es hogy jól betudja magát ágyazni a méhfalba :)

2012. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem múlthét pénteken volt az ultrahang,ugyebár akkor volt 8 mm.Másnap volt tüszőrepedésem(ezt azért tudom biztosan,mert egyértelmű ovujeleim voltak).Szóval akkor a beágyazódásig még vastagodni fog?lehet,hogy már most vastagabb,nem?
2012. okt. 9. 14:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor teherbe estem a 13. napon 6,5 mm volt a méhnyálkahártyám és a bal petefészkemben volt egy 22 mm-es tüsző.
2012. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ez biztató számomra.:)
2012. okt. 9. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap az ovulációkor volt 10mm-es és a dokim azt mondta, mire eljön a beágyazódás, addigra 15mm-es lesz :)
2012. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!