Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12edik napon voltam tüszőmérés...

12edik napon voltam tüszőmérésen és a méhnyálkahártya 5mmes volt a tüsző 15mm-es szedtem clostyt hogy igy meg tapadhat e vagy ez nagyon vékony?

Figyelt kérdés
Milyen eredmény a jó hogy meg tapadjon?
2012. szept. 1. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

100m fölött de nyilván így sem lehetetlen. A closty sajnos elvékonyítja a méhnyálkahártyát.

De mondjuk amíg ez megreped az még 2-3 nap addig az mnyh is vastagodni fog. Miért kell clostyzni?

2012. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs peteérés ara irja a doki már két éve próbálkozunk és hiába közbe váltotunk dokit is de lehet hogy ez se lesz a meg felelő
2012. szept. 1. 18:44
 3/15 anonim ***** válasza:

10mm-t akartam írni.

3. napi hormonsorod milyen lett terheléses cukor és inzulin vizsgálat?

2012. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
terheléses vércukor jó most már a hormon is rendben van azt mondta a doki de közbe mastodynont is irt azt meg a hosszú ciklusra szedem de most már ugy nézz ki hogy az is rendben van mert egyformán jön meg a menses is egy nap eltérésel 32napra vagy 33napra
2012. szept. 1. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:
megírnád a 3. napi hormonsorod és a a terhesléses cukor és inzulin eredményedet?
2012. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen mindjárt irom elő szedem a papirt
2012. szept. 1. 19:47
 7/15 A kérdező kommentje:
prolaktin szint17,77 progeszteron 2,50 terheléses vércukor 7,1 júniúsi hónapban is voltam tüszőmérésen anak az eredménye ott a tüsző 18mm-es volt a nyálka hártya 6mm
2012. szept. 1. 19:57
 8/15 anonim ***** válasza:

És az éhgyomri és 60 perces cukor és az inzulin.

Egyébként ha ez 120 perces cukor akkor nagyon rossz, akkor már nem is inzulinrezisztenciád van amit eredetileg gyanítottam hanem igt-d és azonnal kezelni kell.

2012. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az éhgyomori cukrom 5,5 terheléses 2órával utána volt 7,1 ere nekem a doki azt mondta hogy ez jó eredmény egészségügyben dolgozol?
2012. szept. 1. 20:39
 10/15 anonim ***** válasza:

pedig nagyon nem jó érték. Nem dolgozom egészégügyben, de sajnos ir-es vagyok és nagyon beleástam magam a dolgokba, több konzultációm volt az ország egyetlen igazi szaktekintélyével, utána néztem külföldi oldalakon stb.

7,1 120 perces érték az már nem is ir hanem igt, azonnali kezelést igényel.

Mielöbb menny el egy szakemberhez. Én leginkább a mensmentist ajánlom mert az országban ők a legjobbak.

2012. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!