Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpo-n milyen tesztel...

9. dpo-n milyen tesztel érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Azt hittem ki fogom bírni, de mégsem... Muszáj csinálnom holnap reggel egy tesztet! Akkor leszek a 9. dpo-n! Iszonyúan fájnak, sajognak a melleim (mint az első terhességemnél), szerintem nagyon sanszos hogy baba van a dologban! Melyik tesztet érdemes venni ami nagy valószínűséggel megbízhatóan kimutatja ha van baba???

2012. okt. 9. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

10-es érzékenységűt vegyél gyógyszertárban.

Egyik gyerekemmel én a 10. dpo-n ebéd után erős pozitívat teszteltem 25-össel is.


Hát hajrá!

2012. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Digitális clearblue nekem kimutatta 10 dpo-n, előbb én nem teszteltem.

Holnap lesz nekem is 9 dpo:I

Megy a drukk!

2012. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy beruházok egyre... :)

És Te mikor tesztelsz? Kibírod a mensi napjáig? :)

2012. okt. 9. 14:24
 4/15 A kérdező kommentje:
Most voltam a gyógyszertárban! Se digitális clear blue, se 10-es teszt nem volt. Szerintem hülyének néztek, hogy ilyen feltételeket szabtam! :) Majd hazafelé benézek a dm-be.... Az X-epillel kapcsolatban is azt olvastam hogy korán kimutatja a babát! Szerintetek?
2012. okt. 9. 14:40
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

én is a 9-en vagyok, tegnap menstruációra utaló fájdalmaim voltak, de a havinak csak jövőhéten kellene megjönnie. Nem birom kivárni addig, legszivesebben csinálnék én is egy tesztet. De a siker érdekében muszáj vagyok. Szerintem várj te is, de azért drukkolok.

Majd ird meg, hogy mi lett az eredmény :)

2012. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Rossmanos Facelle nekem nagyon hamar (mensi előtt kb 1 hét) kimutatta esti pisiből is.
2012. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az X-epil már a 9ik DPOn kimutatta, bár nagyon nagyon haloványan,d e ott volt :)
2012. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A DM-ben szoktam venni a digit clearblue tesztet, ott biztosan kapsz.

Drukkolok, írd majd meg. Nehogy hazafelé én is vegyek egyet :)

2012. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Xepilt és Coraxot kaptam a Dm-ben. Digitális Clear blue ott sem volt most sajnos! :(

Szerintetek melyiket csináljam meg holnap reggel?

2012. okt. 9. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Teszteltél?
2012. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!