Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes menstruáció előtt egy...

Érdemes menstruáció előtt egy két nappal tesztelni? X-epil tesztcsíkom van. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ovuláció után pár nappal szúró,kaparó fájdalmat kezdtem érezni a hasamban ,és még mindig érzem.

Szeptember 11.én kezdtem el menstruálni,a ciklusaim 24-26 napig tartanak.



2012. okt. 5. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen érdemes lenne megvárni a nemvárt napját!

Szorítok!

Majd írj mi lett!

2012. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg a menzeszt, ha késik, akkor tesztelj.
2012. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem várhatsz még 2-3 napot, akkor biztosabb eredményt kapsz majd. A pénzpocsékolás elkerülése érdekében csak akkor tudom javasolni a hamarabb történő tesztelést, ha olyat vettél, amely két darab tesztcsíkot tartalmaz.

Persze tudom, hogy ilyen helyzetben nehéz várni, az ember izgatott, kíváncsi, és kínozza a bizonytalanság.. Magam már sokadszor kerültem ebbe a helyzetbe, most is, ha nem jön meg egy 10 nap múlva, én is tesztelni fogok!

Ja igen, és sok szerencsét!

2012. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Esetleg nem tudjátok,hogy mitől szúrkálhat a hasam?

Köszi amúgy,csak olvastam,hogy mensi előtt is kimutatják...

2012. okt. 5. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha érzed az égető mellfeszülést, ami semmi mással össze nem téveszthető és még nincs itt a nem várt napja, akkor már termelődött annyi hcg, hogy ki mutatja a teszt. egyéb esetben nem érdemes fecsérelni a drága tesztet...a szúró kaparó érzés lehet jó jel, a 7-8.dpo-n jelentkező esetleges kis barnásodás is, de az igazság a teszten lesz...sikeres zebrásodást mindenkinek:)
2012. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na, mi lett az eredmény?
2012. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött :(
2012. okt. 11. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:

sajnálom. átérzem. mi is babát szeretnénk, és 2 nappal a nemvárt előtt vagyok. tegnap is és ma is csináltam 10-es érzékenységű tesztet.mindkettőn látunk valamit halványan derengeni a férjemmel, de csak kb 15 perc múlva jöttek ki. hát, nem tudom...de nagyon reménykedek.

rossz érzés. egyébként jobb lenne, ha nem lenne teszt, mert az ember nem reménykedne feleslegesen. meg nem szembesülne azzal, hogy pozitív a teszt aztán jön a mensi....

2012. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!