Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hallani, hogy daganat/ci...

Lehet hallani, hogy daganat/ciszta is okozhat fals pozitív tesztet! De ugye, ha emellett nem jön meg, fáj a mellem és 37 fölött van a hőm, akkor ez baba?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a nemvart napja utan is fent van a hod, akkor lehetseges hogy baba foleg ha pozi a teszt is. :) Mikorra nem varod/vartad?
2012. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ritka az, amikor ciszta okoz pozi tesztet. Pláne ha még egyéb tüneteid is vannak. Szóval szerintem nyugodj meg, tuti babás vagy! Gratulálok! :)
2012. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elég rendszertelenek a ciklusaim, de a fertility szerint már a 16. dpon vagyok, tegnap teszteltem reggeli elsőből halvány pozitívat! Holnap reggel ismétlek, mert az már hátha erősebb lesz!De jó is lenne! Köszi mégegyszer!
2012. okt. 10. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne olvass ennyi sok baromsagot az interneten! ;)

JO tanacs,en is hipochonder vagyok,mindig utana olvastam a neten,aztan csodalkoztam is,hogy meg elek,mert az internet szerint,kb. mar 20szor "voltam" terhes,kb. 3szor "volt" cisztam :D

Ne higgy semmiben csak is a tesztekben,es ha bizonytalan vagy csinalj masnap egy kovetkezot,ha gyanus,hogy terhes lennel,mert vedekeztek stb. ,akkor viszont irany a nogyogyasz!

2012. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen, kedves utolsó, de ma a hőm is lentebb van, és kevésbé fáj a mellem. Nem könnyű nem rágörcsölni a témára! Minden esetre abszolút igazad van, és igyekszem, nem túlfújni a dolgot! Köszönöm!
2012. okt. 11. 08:19
 6/9 anonim ***** válasza:

jo reggelt :)


tudom,hogy nem egyszeru :( mi most vagyunk a 6. "proba"honapban...hetfore NEM varom.....tunetem nincs,azert kivancsi vagyok :D

pusza

2012. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolso voltam :D
2012. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok rátok! Pusza
2012. okt. 11. 14:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mi a helyzet kedves "utolsó"? Tegnap volt hétfő!
2012. okt. 16. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!