Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nappal a nemvárt előtt...

8 nappal a nemvárt előtt nagyon halvány pozitív teszt? Lehetséges, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 9. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hát ez elég szépen látszik! az enyém halványabb volt.

valószínű korábban fogant azért pozitív :)


36 hetes kismama

2012. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
gratulálok !!! :)
2012. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egy halk gratula! De azért 2 nap múlva ismételd meg, hogy erősödik-e.
2012. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

8 nappal nem várt előtt? nem birtad kivárni te sem, ugye? én is tűkön ülök.

GRATULÁLOK :)

2012. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nagyon durva, hogy így kimutatta.... :)) Lehet hogy ikrek lesznek!!!!! :))

Gratulálok!!!!!!

2012. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azaz igazság, hogy nekünk már volt egy babánk, voltam terhes de sajnos csak a 8.-ik hétig, mert onnantól kezdve leállta a szíve. Azért csináltam meg ilyen korán a tesztet, mert teljesen egy az egybe ugyan azokat a tüneteket produkálom, mint amikor sikerült teherbe esnem még anno.Így döntöttünk úgy, hogy reggel megcsinálom és pozitív lett.2 nap múlva mindenképp ismétlem és ha erősödik akkor nagyon boldogok leszünk és tovább aggódunk, hogy ő ne csak 8 hétig legyen velünk:)
2012. okt. 9. 13:56
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló:) én remélem, hogy csak előbb fogant és nem ikrek:)
2012. okt. 9. 13:58
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem ennyivel a nemvárt előtt lett két csíkos (6 nappal előtte), és nem iker :D Csak hamarabb fogant :)
2012. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Ezt meg tudom érteni! :)

Nagyon szorítok Nektek!! Az előző rossz tapasztalat miatt biztos nem lesz könnyű az első 12 hét, de csak pozitívan, most minden rendben lesz!!!!!! Muszáj neki és kész!!!!! :)

Milyen tesztet használtál? Én holnap leszek a 9. dpo-n és már nagyon szeretnék tesztelni.... :)))

2012. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Corax tesztet és őszintén elbizonytalanodtam mert sokan írták, hogy becsapta őket!
2012. okt. 9. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!