Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem! Mikor menjek orvoshoz?!

Figyelt kérdés

Szeptember 11 volt az utolsó menstruációm.

Szombaton sexeltünk a férjemmel, de akkor picit véreztem, azóta semmi. Bal oldalt érzek egy kis fájas szerűséget néha.

Most meg aggódom nincs-e baj!


Na meg szeptember végén antibiotikumot szedtem, mert nagyon megfáztam.

Tiszta para vagyok!



2012. okt. 10. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mimnél előbb mennék pláne olyan esetben. Nem tudom, hogy milyen munkád van de ha sokat kell emelni akkor szerintem ne halogasd nagyon az orvos látogatását.
2012. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor holnap reggel elmegyek a nőgyógyászatra, ott kivárom a sorom, és ott megvizsgál az orvos, majd elküld ultrahangra?! Az aznap szokott lenni?

Igazából magán orvoshoz nem tudom érdemes-e mennem, mert hónap végén költözünk más városba, akkor ott választanék egy orvost.

Vagy itt is inkább keressek egy magán rendelést, vagy jó az sztk?

2012. okt. 10. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Az SZTK tök jó, szerintem. A 6. hét előtt nem érdemes orvoshoz menni, mert nem fog tudni biztosat mondani úgysem. A 6. héttől tud már szívhangot is hallgatni, ami azt jelzi, hogy élő babácskát hordasz a szíved alatt.

A 6. hét az az elmaradt mensi után 2 héttel van. Akkorra jelentkezz be!

2012. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum miatt ne parázz be, volt több ismerősöm is aki korai terhesen antibiotikumot kellett szedjen, persze nem tudtak a terhességükről. Állítólag, ha akkor gondot okozott volna a gyógyszer akkor most megjött volna neked a mensid. Nekem még 6 hetesen nem volt szívhang, pedig középidőben lettem terhes. Ha nincs komolyabb gondod és 28 napos a ciklusod, akkor ráérsz az elmaradt mensitől számítva 3 hétre időpontot kérni.
2012. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az antibiotikum miatt nem lesz gondod, ne aggódj!
2012. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sok mindnet nem fog látni majdnem hogy semmit föleg ha most tezsteltél 3 hét mulva menj akkora van peteszák is

most talan a megvastagodott nyálkahártya van

felesleges elmenned


egyébként gratula

2012. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6. hétig tényleg "felesleges" elmenni dokihoz, mert akkor még nem lehet látni semmit. Én úgy tudom, hogy ha a 6. hétig szedtél bármilyen gyógyszert az még nem befolyásolja a baba fejlődését. De ha mész a dokitól ezt megkérdezheted!Az én babaym az összes vizsgálat alapján egészséges, pedig én is náthás-gyógyszeres időszakban estem teherbe.

34hkm

2012. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!