Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júli 25-én jött meg utoljára,...

Júli 25-én jött meg utoljára, ma reggel pozitívat teszteltem. Csak holnap tudnék orvoshoz menni. Van értelme?

Figyelt kérdés
Eléggé össze-vissza ciklusaim vannak. Mármint a hosszát tekintve. Első babánál a pozitív teszt másnpján látott már a doki petezsákot, igaz akkor később teszteltem kicsit. Most viszont se a héten, se a jövőhéten nem tudok dokihoz menni, max utána...
2012. aug. 27. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nincs panaszod és nem dolgozol veszélyes helyen és biztosra akarsz menni, hogy tényleg legyen szívhangja meg lehessen látni a babát, akkor szerintem ráérsz akkor menni 1-2 hét múlva. Bár én tuti nem bírnám kí. :D

2012. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon halvány volt az első tesztem,szóval én vártam egy hetet.Na meg orvost is kerestem mert ezer éve nem voltam nődokinál,az SZTK meg 10. hétre adott időpontot,azzal a mondattal ha nem görcsölsz,vérzel ráérsz menni.

Szóval ha mész akkor magándokihoz menj,de szerintem egy hét múlva bőven ráérsz.

Gratulálok.

12 hkm

2012. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem június 24-én volt utolsó mensi, augusztus 1-én voltam először akkor 13 mm petezsákot látott szikhólyaggal, 15-én voltam ismét akkor már 12 mm embrió szívhanggal. Ha nincsenek erős görcseid, nem vérzel, nem barnázol szerintem ráérsz 2 hét múlva menni.
2012. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Végül nem bírtam ki, és elmentem :)

Kicsit nagyobb uterust látott, meg petezsákot egy picit. 2 hét múlva kell visszamennem.

2012. aug. 29. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a hkm
2018. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
?
2018. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

H-hetes

K-kis

M-mama

2018. nov. 2. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
óóóóóó, vágom! Egyébként gratulálok
2018. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez egy 2012-es kérdés. Lassan suliba megy már ;)
2018. nov. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!