Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek szabálytalan...

Van olyan, akinek szabálytalan a ciklusa,30-40 napok vannak a menstruációk között és kb 28. nap körül esett teherbe? Lehetséges olyan, , későn, , peteérés?

Figyelt kérdés
Várt menzesz előtt voltunk együtt,de azóta sem jött meg,nem tudom késik-e,vagy mi van velem,sikerülhetett-e akkor a baba?
2012. okt. 10. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
az első gyerekem sikerült így, olyan 35 napos ciklusokkal, és kb a 29-30. napon. Mondtam is a férjemnek, h ebből tuti nem lesz gyerek (előtte való héten, meg utána sem volt itthon munka miatt, csak akkor két napot), és csoda mód, de sikerült. Aztán a terhesség alatt állandóan magyarázhattam a dokinak meg a szülsznőnek, hogy igen, mindig is el volt csúszva a kiíírthoz képest a terhesség, és nem fejlődési hiba (mert ugye 28 napos ciklussal számolják a várható szülési napot. Engem annó aug 15re írtak ki, és szept 3án szültem (uh miatt persze aztán korrigálták a kiírt időpontot a 12,héten, vagyis esetemben a 14-diken
2012. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mikor teszteltél?mert én ilyen gondban vagyok,menstruáció előtti napokon voltunk együtt,én is abban a hitben vagyok,hogy ugysem sikerült.Éreztél te aztán valamit?Már meg sem jött aztán?Mert én már egy hete arra várok és nem jön meg :D
2012. okt. 10. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

25. napon volt peteeresem. Ovuteszteltem ezert tudom:)

De igy nem s vartam, hgy megjojjon hajar, mert a peteereshez kell adni 14 napot kb, es akra kell varni a mensit,

Igy en a 38. napon teszteltem eloszor:)) es nem ereztem semmit, csak remenykedtem, hatha:)

29 hetes kismami

2012. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 28. napon volt peteérésem, és ekkor lettem terhes. Ovulációs fájdalmam volt, tehát éreztem a peteérést és hőmérőztem is, innen tudtam hogy mikor kellene megjönnie (hát nem a 28. napon hanem a 43. napon kellett volna). Aznap teszteltem, és + lett.
2012. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerülhet, de ha nem jön össze mielöbb ki kéne vizsgáltatni magad, meg hormonális eltérésre utal az ilyen összevissza ciklus.
2012. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hőmérőztem és kb. nekem is a 27-28. napon volt peteérés, amikor az első lányom született. Most is a 27. napomon vagyok, már kéne megjönnie, erre ma reggel felmegy a hőm.
2012. okt. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!